Négyjegyű ​függvénytáblázatok / Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések 3 csillagozás

Hack Frigyes – Kugler Sándorné – Tóth Géza: Négyjegyű függvénytáblázatok / Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések Hack Frigyes – Kugler Sándorné – Tóth Géza: Négyjegyű függvénytáblázatok / Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2007
puhatáblás
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2005
308 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631951578
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2004
308 oldal · puhatáblás · ISBN: 963195157X

Lahara IP>!

Az enyém rendesen tele volt írva, sok feladat levezetését tartalmazta, és unalmas matekórákon ebből tanultam meg a görög ábécét.

Szűcs Sándorné – Zólyominé Székely Gyöngyi – Kocsis Sándorné: Négyjegyű függvénytáblázat – Matematika, fizika, kémia, informatika
Vígh Sára – Mayer József – Szivósné Tóth Annamária – Csorba F. László – Kerpen Gábor – Hunya Márta – Kerber Zoltán – Kerberné Varga Anna – Singer Péter: Szakiskolai közismereti kísérleti tankönyv 9-10. évfolyam I.
Hortobágyi István – Rajkovits Zsuzsanna – Wajand Judit: Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések
Horvai György (szerk.): Sokváltozós adatelemzés
Joó Ferencné – Pálné Horváth Katalin (szerk.): Természettudományi összefoglaló
Boruzs János – Jacsmenik Erika: Tudod-e, hogy…
Horváth Balázs Zsigmond – Bihary Roland: Angol-magyar szótár reáltudományokhoz magyar kiejtéssel I.
Tóth Eszter – Holics László – Marx György: Atomközelben
Boruzs János – Jacsmenik Erika: Teszteld magad!
Erdey-Grúz Tibor: Az anyagszerkezet alapjai