Négyjegyű ​függvénytáblázatok, összefüggések és adatok 8 csillagozás

Matematika / Informatika / Fizika / Csillagászat / Földrajz / Kémia
Hack Frigyes – Fülöp Ferenc – Kugler Sándorné – Radnai Gyula – Urbán János – Szabados László – Nemerkényi Antal – Balázs Lóránt – Büki András: Négyjegyű függvénytáblázatok, összefüggések és adatok Hack Frigyes – Fülöp Ferenc – Kugler Sándorné – Radnai Gyula – Urbán János – Szabados László – Nemerkényi Antal – Balázs Lóránt – Büki András: Négyjegyű függvénytáblázatok, összefüggések és adatok

A könyv a régi, az érettségi és a felvételi vizsgákon harminc éve használatos Négyjegyű függvénytáblázatok. Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések című kiadvány átdolgozott, kiegészített, adattartalmában felfrissített változata. A középiskolai matematika, informatika, fizika, csillagászat, földrajz és kémia tananyagában megtalálható legfontosabb összefüggéseket és a számítási feladatokhoz nélkülözhetetlen adatokat, táblázatokat tartalmazza. A tartalomból: matematika, informatika, fizika, csillagászat, földrajz, kémia.

Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2014

DrEmergencyGrooveHouse>!

Nagyon jó hogy van. Az összes kiadás közül ez tetszik a legjobban. És sosem gondoltam volna, hogy nemhogy gimi után, de egyetem után, még melóhelyen is le kell kerüljön a polcról olyan havi-kéthavi rendszerességgel.

Az meg más kérdés, hogy zenéléshez is segít…de ez csak azért van mert én ilyen modern srác vagyok.