Kresz ​– A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük 2 csillagozás

Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük

E könyv tartalmazza a közúti közlekedés szabályairól szóló, többször módosított 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendeleteinek a módosításokat magába építő, egységes szerkezetbe foglalt, hatályos szövegét, ami kiterjed a legújabb, 2010. január 1-jétől hatályos KRESZ-módosításokra is.

Mellékletként megtalálhatóak a KRESZ hivatkozásaiban megemlített jogszabályok ide vonatkozó kivonatai is, amelyek szükségesek a téma átlátásához.
A kiegészítő rendelkezésekre utaló helyeket kék csillagokkal jelöltük a szövegsorok szélén, valamint a lap alján, a lábjegyzetek mellett.
A kapcsolódó jogszabályok idézetei kivonatos és tájékoztató jellegűek, ill. üzemben tartók számára legfontosabb részletek kigyűjtésével.

Műszaki, Budapest, 1995

ilu_milu
Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük

Az ismétlés sosem árt! A főnököm példányát olvastam, nekem sajnos ilyenből nincs saját. Még!:)

Adorján Csaba – Gál Judit: A gazdasági társaságok átalakulása
Fülöp Ágnes – Major Róbert: A KRESZ értelmezése a joggyakorlatban
Farkasné Gondos Krisztina – Barabás Miklós: Társadalombiztosítási és bérügyi kalauz – 2017
Vámosi-Nagy Szabolcs: Adótan és példatár
Balogh Lídia – Kádár András Kristóf – Majtényi Balázs – Pap András László: Antidiszkriminációs és esélyegyenlőségi alapismeretek
Magyarország Alaptörvénye
Hepp Nóra – Fejesné Lőrincz Anna: Szerzői jog
Gallé Tibor (szerk.): Munkahelyi ügyeink lexikona
Zugorné Rácz Éva: Az egyéni vállalkozás alapismeretei 2007
Gál István László: A pénzmosással és a terrorizmus finanszírozásával kapcsolatos jogszabályok magyarázata