Kresz ​– A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük 2 csillagozás

Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük

E könyv tartalmazza a közúti közlekedés szabályairól szóló, többször módosított 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendeleteinek a módosításokat magába építő, egységes szerkezetbe foglalt, hatályos szövegét, ami kiterjed a legújabb, 2010. január 1-jétől hatályos KRESZ-módosításokra is.

Mellékletként megtalálhatóak a KRESZ hivatkozásaiban megemlített jogszabályok ide vonatkozó kivonatai is, amelyek szükségesek a téma átlátásához.
A kiegészítő rendelkezésekre utaló helyeket kék csillagokkal jelöltük a szövegsorok szélén, valamint a lap alján, a lábjegyzetek mellett.
A kapcsolódó jogszabályok idézetei kivonatos és tájékoztató jellegűek, ill. üzemben tartók számára legfontosabb részletek kigyűjtésével.

Műszaki, Budapest, 1995

ilu_milu>!
Hack Emil: Kresz – A közúti közlekedés szabályai és értelmezésük

Az ismétlés sosem árt! A főnököm példányát olvastam, nekem sajnos ilyenből nincs saját. Még!:)