Kérdések ​és válaszok angol nyelvből 19 csillagozás

Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből

Könyvünk ​fő célja, hogy segítséget nyújtson mind az egynyelvű, mind a kétnyelvű nyelvvizsgák szóbeli részére készülőknek, és természetesen az érettségizőknek, valamint felvételizőknek is. A kiadványt haszonnal forgathatják a vizsgákra felkészítő tanárok és azok is, akik szeretnék felfrissíteni és bővíteni szókincsüket a kor igényeinek megfelelően. Igyekeztünk olyan felkészítő anyagot összeállítani, amely nemcsak hasznos, hanem élvezetes is. Összegyűjtöttük a nyelvvizsgákon előforduló húsz leggyakoribb témakört, az egészen általánostól a kicsit specifikusabbig, és kérdés-felelet formájában dolgoztuk fel őket. Minden fejezetet egy olyan szószedet zár, mely az adott témával kapcsolatos alapvető, de legfrissebb és leggyakrabban használt szavakat és kifejezéseket is tartalmazza. A fejezetek tetszés szerinti sorrendben dolgozhatók fel. A kérdések igen változatosak, meglehetősen egyszerűek és elgondolkodtatóbbak egyaránt megtalálhatók közöttük, így a könyv valamennyi vizsgaszinten… (tovább)

Maxim, Szeged, 2012
Maxim, Szeged, 2012
Maxim, Szeged, 2010

abstractelf
Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből

Angol középfokú szóbelihez ez a könyv ideális. Szerettem ebből készülni, különösen a szókincsfejlesztés részét értékeltem. Bár szerintem azzal már a felsőfokúnak is neki lehetne futni.
Emlékszem, család témakörben volt olyan szó, aminek a magyar megfelelőjét sem tudtam hova tenni. De az biztos, hogy ez a könyv minden lehetőségre felkészült!

AniTiger MP
Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből

Nagyon jó könyv nyelvtanuláshoz! Az eddigi kérdés-válasz könyvek közül, amiket angolhoz olvastam, a legjobb!

ecus
Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből

Nekem nagyon nagy segítséget jelentett a középfokú nyelvvizsgára és az érettségire való felkészülésben! :) Ajánlom minden angolul tanulónak!