Govinda ​szakácskönyve 2 csillagozás

108 vegetáriánus recept
Gyulai Gábor: Govinda szakácskönyve

Ez a szakácskönyv remélhetően könnyen megvalósíthatóvá teszi minden nyitott és kíváncsi ember számára a vegetáriánus étkezés kultúráját.A könyv az éttermünkben nap mint nap megfőzött népszerű ételeket tartalmazza, igazából vendégeink kérésére állítottuk össze, akik éveken át sürgettek – be kell mutatnunk a nagyközönségnek ezeket az egyszerűen elkészíthető, egészséges és ízletes indiai ételeket.A receptúra mellett bemutatjuk azt is, hogy hogyan építsük be azokat mindennapi táplálkozásunkba, azaz hogyan tegyük akár kultúránk részévé, hogyan fedezzük fel az ősi, egyszerű főzési módszereket. Az alapanyagok és fűszerek könnyen megvásárolhatóak, s általuk új, egzotikus ízű ételeket is megvalósíthatunk, ha kedves vendégeink érkeznek egy-egy ünnepre.

Lál, Somogyvámos, 1998

Orsi_olvas>!

Gyulai Gábor: Govinda szakácskönyve 108 vegetáriánus recept

A mesés india isteni ízeit hozza el nekünk ez a csodaszép szakácskönyv.
A leírások érthetőek, követhetőek, az elrendezés szemet gyönyörködtető, a fogások szinte élnek a fotókon.
Zöldséges táskák, kenyér lepények, sült és főtt zöldségek, gyümölcs joghurtos fánkok és számtalan egyéb finomság vár ránk, igazi indiai gasztroutazás!
Jó szívvel ajánlom a könyvet az indiai konyha szerelmeseinek, vegáknak és mindnekinek aki szereti az egzotikus ételeket!

Evodia>!

Gyulai Gábor: Govinda szakácskönyve 108 vegetáriánus recept

Indiai ízek, vega ételek, jól elkészíthető útmutató. Kedvenc.