Gyöngyfüzér 0 csillagozás

Gyöngyfüzér

Ínyencségek kavalkádja!

Különleges antológiát tart kezében a kedves Olvasó.
A kötetben tizennégy népszerű vagy akár rajongásig szeretett szerző szórja kincseit a lábai elé.
Már megszeretett és elsöprő sikert aratott, vagy akár vadonatúj regények világából gördülnek elénk a gyöngyök. Szeretnivaló vagy épp váratlan és meglepő történetek lenyűgöző világokból, izgalmas szereplőkről. Kiderül pár titok a főhősök előéletéből, de belekukkanthatunk más szereplők izgalmas sorsába is.
A kötet egyszerre szól az írók korábbi táborához, akik örömmel tapsolják vissza a megszeretett regényhősöket. Nekik élvezetes csemege.
De szívből ajánljuk új olvasóknak is, hogy ezzel a kötettel induljanak felfedező útjukra.
Nekik önálló, önmagában érthető, lebilincselően sokszínű novellafüzér, ami mesterien formált kulcslyukon át enged bepillantást a regények hangulatába.
Ideális kötet dedikációk gyűjtésére is.

Gyűjtsd az élményt, élvezd a percet, gazdagodj minden történettel!

A művek szerzői: Rácz-Stefán Tibor, Róbert Katalin, Eszes Rita, Bessenyei Gábor, Spirit Bliss, Istók Anna, Gulyás Péter, Bálint Erika, Okváth Anna, Chiara, Hercz Júlia, Greff Magdi, V. K. Bellone

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös pöttyös könyvek

puhatáblás · ISBN: 9789634577683 · Illusztrálta: László Maya

Könyvmolyképző KU

Az ölelést hajlamosak alábecsülni az emberek, pedig szép és értékes. Pedig nem kerül semmibe.

Okváth Anna: Befejezetlen szimfónia

Kapcsolódó szócikkek: ölelés
Könyvmolyképző KU

Dögöljön meg a szőke herceg! Főleg, ha nem akar észrevenni.

Bessenyei Gábor: Lányok, szellemek és egyéb kísértések

Könyvmolyképző KU

De egy gyerek nem büszke akar lenni az anyjára, hanem azt akarja, hogy az anyja legyen büszke rá, hogy törődjön vele, hogy megdicsérje, hogy szeresse.

Bálint Erika: Téged vártalak

Könyvmolyképző KU

– Tudom, hogy hazugnak és számítónak látod az embereket, de az én apám nem tagadta volna le, ha van egy fia! Tudom, hogy tudsz harcolni az igazságért! És én most arra kérlek, hogy harcolj érte, bármi lesz is a vége!

Eszes Rita: Irma és Zelemir legendája

Könyvmolyképző KU

– Take on me… – dúdolta Ella. – Imádom – tette hozzá ábrándozva.
– Melyiket? Az énekest vagy a dalt?
Ella egy pillanatra elhallgatott.
– A dalt. Természetesen – bólintott.
– A-ha – dünnyögtem, mire Ella felnevetett.

Greff Magdi: Norvég krémes

Könyvmolyképző KU

Álmaimban egy buszmegállóban várom őt; hajnalban, mikor az utolsó éjszakai járat érkezik, hogy varázsa átadja helyét a nappali műszak mindennapi tömegsírjának.

Gulyás Péter: Tanóra

Könyvmolyképző KU

Ám mielőtt odaérhetett volna, az earl már ott magasodott előtte. John szeme elkerekedett, a félelem végigszáguldott rajta, és csomóba rántotta a gyomrát.
Hogyan? Hogyan ért ide előttem? – gondolta hitetlenkedve. Senki sem lehet ilyen gyors.

Hercz Júlia: A rablás

Könyvmolyképző KU

Kinga letörölt egy könnycseppet a szeme sarkából.
– Csak magadban bízhatsz – hallotta a rekedtes hangot, mely úgy szólt, mint egy jóslat. – Akkor majd megfordul a te szerencséd is.

Istók Anna: Fordított almatorta

Könyvmolyképző KU

Némelyik fiú még azt is mondta, kívánatosabbnak tartja azokat a lányokat, akik kevésbé merészek. Kellán nemigen értette meg a gondolkodásukat. Elina bármikor tudott olyan bátor lenni, mint a fiúk a városban.

Róbert Katalin: Ugrás az ismeretlenbe

Könyvmolyképző KU

Amikor ránéz, és a tekintetük összekapaszkodik, akkor minden értelmet nyer. A világ mocska kint reked, csak együtt léteznek, mint férfi és nő, mint apa, anya és gyermek. Mi lehetne ennél helyesebb?

V. K. Bellone: Vér a véremből