Gyógyító ​ételek – Ártalmas ételek 12 csillagozás

Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig
Gyógyító ételek – Ártalmas ételek Gyógyító ételek – Ártalmas ételek

A ​táplálkozási szokások kismértékű megváltozása is jelentősen befolyásolhatja egészségünket. A Gyógyító ételek, ártalmas ételekből megtudhatjuk, miként. Étrendünk nemcsak a közérzetünkre van hatással, hanem életünk minőségére, sőt az élettartamunkra is. A riogatónak vagy biztatónak szánt, egymásnak ellentmondó „jó tanácsok” zűrzavarában e könyv elfogulatlan információkkal igyekszik segíteni az olvasót. Megvizsgálja a vitás kérdéseket, és tudományos bizonyítékokkal alátámasztott tényeket sorakoztat fel. Szócikkei összesen több mint 300 táplálkozástani szakember, orvos és természetgyógyász tapasztalatait hasznosítják. A Gyógyító ételek, ártalmas ételek a táplálkozás és az egészség összefüggéseinek egyszerű, könnyen követhető, de részletes és megbízható kislexikona, amelyet az egészség javítására és megőrzésére vonatkozó gyakorlati tanácsok tesznek teljessé. Bár a táplálkozástudomány még mindig gyerekcipőben jár, máris nyilvánvaló, hogy kevés olyan betegség van, amelynek… (tovább)

Reader's Digest, Budapest, 2004
398 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638475234 · Fordította: Zsolt Angéla, Bittsánszky Jánosné, Janáky István, Sóskuthy György, Várkonyi Erika, Boros László
Reader's Digest, Budapest, 2001

Emmi_Lotta I>!

Gyógyító ételek – Ártalmas ételek Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig

Érdekfeszítő, alapos, hasznos, fotókkal gyönyörűen illusztrált.

szodav>!

Gyógyító ételek – Ártalmas ételek Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig

Én ezt egy nagyon érdekes, hasznos könyvnek tartom!

AnitaZoé P>!

Gyógyító ételek – Ártalmas ételek Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig

Kisiskolásként szerettem nézegetni a képeket, meg olvasgatni belőle néhány dolgot.

K_S_Liliána>!

Gyógyító ételek – Ártalmas ételek Táplálkozási kalauz A-tól Z-ig

Nagymamától mindig olyan jó könyveket hoz az ember fia. Ez is olyan volt :)
Hasznos, sok-sok információval tele, nagyon jó táblázatokkal…, tanulmányozgatás közben szépen jegyzetelgettem a számomra fontos dolgokat.
Csak ajánlani tudom minden olyan embernek, akit kicsit is érdekel az, mit eszik.