Értékelések 13

Szédeli_Futó_Tímea>!
Gyilkos könyv

Nem nagyon szoktam krimit olvasni, de ez megszólított a könyvtár polcán. Ha nem szabad elolvasni, akkor én elolvasom :-)
Eleinte nehéz volt követni a szereplőket, de azért belejöttem. Érdekes, izgalmas, vicces, fordulatos, titokzatos, egyes részeknél letehetetlen, néhol kicsit bugyuta.
Engem zavart, hogy nagyon hihetetlen dolgok voltak benne, és jobban szeretem, ha helyileg is behatárolható a dolog… de ez ilyen volt.
Nekem nem annyira a Whiskys Kölyök volt a kedvencem, inkább a nyomozó.
A vége hm, talán meglepett? Valahogy nem ilyenre számítottam. Hogy milyenre, nem tudom, de fura volt számomra.

MóroczMárk P>!

Update, újraolvasva.
Nagyon sok mindenre nem emlékeztem, a könyv felénél ugrott be ki a főgonosz de még így is izgalmas volt.
Vér, vér, vér és vér. Western-fantasy-krimi cseppnyi romantikával (Dante és Kacy). Brutál könyv :D utána néztem, ez egy francia szerző könyve és 9 része van, angolul beszerezhető. Erősen gondolkozom rajta de angolul nem szeretek anniyra olvasni…

Értem mi történt a Whiskys Kölyökkel, csak a motivációját nem értettem miért gyilkol le mindenkit, már mint tényleg szinte mindenkit. Ródeó Rexért kár volt, tetszett a karaktere. Kétméteres óriás full izom az ember, orbitális méretű Harley Davidsonnal és közbe még normális is…spoiler

Ettől függetlenül nagyon jó könyv ajánlom mindenkinek. Egy kicsit erősebb gyomor kell hozzá, meg nem szabad a fekete humortól megriadni.
spoilerspoiler

Youtubeon van egy hivatalos trailer Bourbon kid néven, hát borzalmas ha azt megcsinálják XD

Sorban keresgettem ki a zenéket emiket említetek a könyvben, munkába menet azokat hallgattam. Sárga cadillacben bőrdzsekivel terminátor jelmezbe én is piszkosul menőnek érezném magam :D
Valamint elég vicces volt, hogy tele a Tápióka nagy híres fejvadászokkal meg gyilkosokkal, azt mindenki tényleg beöltözik a napfogyatkozás miatt. Haláli egy esemény lehetett. spoiler

Dóry_Hajdu>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

A nyomozós része érdekes volt, de nekem nem tetszett, hogy egy ilyen könyvbe kb a felénél beleteszik a vámpírokat, azt teljesen feleslegesnek tartom. Még a Krisztus kelyhe ivásából adódó halhatatlanság oké, de ezt még a vámpírokkal keresztezni…
A két szerzetes jó pofa volt, Rodeo Rex is nagy forma. Somersen nagyon meglepődtem a végén..

Tiboriusz>!
Gyilkos könyv

Nem rajongok a fantasy elemekért, de ez nagyon megfogott. Tele nem várt fordulatokkal és végkifejlettel. Kár, hogy az író kilétét nem ismerem, így esetleges további műveit nem olvashatom.