Hányattatásaim 8 csillagozás

Evészavaron innen és túl
Gyarmati Andrea: Hányattatásaim

"Andrea ​vagyok és függő. Gyógyulóban függő. Valaha élsportoló voltam, gyermekorvos vagyok. Sok éven át hűségesen kísért az evészavarom. Hogy rémes, persze hogy az. Minden, ami uralkodik feletted rémes, ember, esemény, tárgy, helyzet amit nem te akarsz, és nem te irányítasz, hanem ő téged, az rémes. Hidd el megtapasztaltam, és bizonyára te is sok mindent átéltél, már ha kezedbe vetted ezt a könyvet.
Több mint 2 éve azt mondhatom gyógyult függő vagyok. Van sok év után is gyógyulás, és valódi élet.
Elmesélem a magam történetét, és közben mindazt, amit összegyűjtöttem orvosként és hozzátenném.
Vagyis evészavar kívül -belül.
Nem vagy egyedül, bár a magad harcát, a háborút neked kell megvívnod, mint minden más esetben is az életben.
De jövök veled, és ott vagyok melletted, mert tudom az élet egyéni sportág, de segíteni nagyon sokat tudunk egymásnak.
Van egy másik könyvem, az a címe Gyere velem gyógyítani, amiben elviszem a szülőket magammal és… (tovább)

Saxum, Budapest, 2017

geszti>!

Gyarmati Andrea: Hányattatásaim Evészavaron innen és túl

Ha valaki úgy érzi egészen más kapcsolat fűzi az evéshez, mint az „normálisan” elvárható, akkor neki mindenképpen ajánlom ezt a könyvet. Megdöbbentő az őszinteség, ahogyan a doktornő elénk tárja az életét, de éppen ezért nagyon elgondolkodtató, hatásos, pont odaér, ahová kell. Sokan lehetünk neki hálásak ezért a könyvért… :)

szemitomi P>!

Gyarmati Andrea: Hányattatásaim Evészavaron innen és túl

Nagyon érdekes és fontos dolgok vannak ebben a könyvben az evészavarokról. Úgy gondolom, hogy a könyv elolvasása csak segít, de nem megoldás a függőségtől való megszabaduláshoz. A szerző is sok más segítséget is igénybe vett a sikerhez, pl. dr. Csernus Imre. Az élőbeszédet mintázó stílus nekem nem annyira jött be, idegesítettek a sokszor ismételt fordulatok.

silverlight78>!

Gyarmati Andrea: Hányattatásaim Evészavaron innen és túl

Az evészavarok témája engem kevésbé izgat, így nem mondhatnám, hogy ez a könyv teljesen magával ragadott, mindenesetre az önéletrajzi részek nagyon érdekesek voltak, és tetszik a doktornő holisztikus szemléletmódja. Vannak benne okos gondolatok, a könyv címe pedig telitalálat.