A ​Z generáció médiahasználata 4 csillagozás

Jelenségek, hatások, kockázatok
Guld Ádám: A Z generáció médiahasználata

cyberbullying ​o sexting o pornóinfluencerek o online ismerkedés o ghostingolás o videós lánykérés o sharenting o szülés élő adásban o lájkfüggés o pandémia o online oktatás o Zoom o bedrótozott generációk o fake news o dezinformáció o sztárok o celebek o online gyász o cancel culture o médiatelített társadalom o tartalmi dömping o lineáris média o nemlineáris média o multitasking o televízió o okostelefon o okosóra o okosszemüveg o közösségi oldalak o Facebook o Instagram o Snapchat o TikTok o Twitter o YouTube o Buzz o Impact o botrányok o influencerek o bloggerek o vloggerek o szelfikultúra o testkép o kikozmetikázott világ o szupervékony modellek o túlméretezett idomok o veszélyek o streaming o háború o politika o DeepFake o virtuális valóság o kiterjesztett valóság o kevert valóság o hologramok o influencer kommunikáció o gerillamarketing o negatív reklám o trash celebek o adatlopás o újgenerációs fesztiválok o figyelemgazdaság o reality műsorok o nomofóbia o FOMO o FOBO o… (tovább)

Libri, Budapest, 2022
Libri, Budapest, 2022

Zama>!

Guld Ádám: A Z generáció médiahasználata Jelenségek, hatások, kockázatok

Nagyon izgalmas és részletes összefoglaló a témában, aktualizálva napjainkkal. Ha valaki a Z generációról keres könyvet, akkor egyértelmű ezt tudom ajánlani.

oishaburi>!

Guld Ádám: A Z generáció médiahasználata Jelenségek, hatások, kockázatok

Nem volt rossz könyv, nekem kicsit felületes volt, nem is tudott sok újat mondani. De az utószóból kiderült, hogy csak egy bevezető jellegű könyv volt a cél, így talán az Y generációnál korábbi generációkhoz tartozó embereknek több újdonsággal szolgál és jó kiindulópont lehet.