Egy ​ifjú Don Juan emlékiratai 9 csillagozás

Guillaume Apollinaire: Egy ifjú Don Juan emlékiratai

Az Egy ifjú Don Juan emlékiratai Apollinaire egyik korai, vélhetően saját serdülőkorának és férfivá érésének élményein alapuló kisregénye. Roger, a történet ifjú és bohó főhőse a nyarat a család vidéki kastélyában tölti, ahol igen gyorsan szert tesz a testi szerelem tiltott praktikáira, méghozzá változatos és különös módokon. Ő az egyetlen vérmes ifjú bak a vidéken, így hát számos lehetőséget talál, hogy mohó tudásvágyát szinte minden útjába kerülő fehérszemélyen kielégítse. Sorra alakulnak a meghökkentő részletekben sem szűkölködő kalandok: nővérei, csinos hajadon nagynénje, szolgálólányok és tisztességes férjes asszonyok adják egymásnak a stafétabotot a rendkívül szókimondó, plasztikusan ábrázolt történetekben. Az Egy ifjú Don Juan emlékiratai a századelő legmerészebb írásai közé tartozik. Szigorúan 18 éven felülieknek!

Fiesta, Budapest, 2004
144 oldal · ISBN: 9639258296 · Fordította: Bárkányi István

Cicu

Apollinaire örök szerelem nálam ❤
A Tizenegyezer vessző után új kedvencet avattam :)
Ismét egy tabudöngető, perverz, polgárpukkasztó pornóregényecske, aminek tényleg csak egyetlen hibája van, az hogy nagyon rövid, mindössze 144 oldal.
Imádtam! ❤

Zolesz P

Bocs, de nem.
Elképesztően jól ír Apollinaire, de az egymást követő, szinte semmi történetbe beleágyazott (és ezt most nem tudom szebben), dugás dugás hátán sztori… hát kezdtem megcsömörleni a végére. Még az a szerencse, hogy meglehetősen rövid a könyvecske, aminek külső és belső megvalósítását mindenképpen ki kell emelnem. A FIESTA Kft. kiadásában megjelent könyv nagyon gusztusos, lapjai nagyon jó és színvonalas akt rajzokkal van feldobva.
Amit azért pluszban megszeretnék említeni az Apollinaire elképesztően profi leírásai. A test intimebb zugainak felvázolása nagyon ott van és esküszöm amikor a szagokról ír (bár néha túl sok volt abból is), azt valóban az orromban éreztem én is.
Nagy kár, hogy a sok „etye-petye” vitte el az egész történetet aminek a mennyisége sajnos a minőség rovására ment ebben az esetben.
A kevesebb több lett volna…

Cicu

Ó, a nők nagyon is jól tudják, hogyan szerezzenek sokféleképpen örömöt! Többféle módon is, mint ahogy azt a férfiak elképzelnék!

Zakkant_Tudós

Máig felfoghatatlannak tartom, hogyan lehet az, hogy a férfiak a vidéki lányok természetes szépségével szemben, mégis inkább a „jobb körökből” származó hölgyek mesterkélt küllemét részesítik előnyben!

Zakkant_Tudós

A nyakam köré fonta karjait, és szorosan magához ölelt. Én azzal mulattattam magam, hogy egy-két szőrszálat kirántottam a hóna alól. Ursula épphogy ki nem ugrott a bőréből az újfajta izgalomtól!