Egy ​nap a tengeren 6 csillagozás

Guido Wandrey: Egy nap a tengeren

Egy tengeren töltött nap bizony remek kaland. Mi minden felfedeznivaló van egy tengerjáró hajón! És amíg barangolunk a hajó fedélzetén, kereshetjük Lizával a csintalan papagájt, aki már a felszálláskor megszökik a kalitkából. Misi bácsi és Tamás, a hajósinas is segítenek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kedvenc miniböngészőm Naphegy

Naphegy, 2008
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639869042 · Illusztrálta: Guido Wandrey

Honey_Fly P>!
Guido Wandrey: Egy nap a tengeren

Jó sokan utaznak ezen a luxus kompon, nem tudom mit szólna ehhez a Hajózási Felügyelet. Mindenesetre élvezetes lehet az út, van a hajón medence, játszóház, sőt még gyúrós terem is bárpulttal. És mindenhová be lehet vinni kutyát, még az étterembe is. Ez ám nyugati netovább!

latinta P>!
Guido Wandrey: Egy nap a tengeren

Az az igazság, hogy ez is könyvesbolti „olvasás” volt. Inkább képnézés, de jópofa, és majdnem meg is vettem, mert most nagyon jutányos áron lehetett volna beszerezni.
Egy tenyérnyi könyvecskéről van szó.
Szöveg csak a hátoldalán lévő kiadói tájékoztató, meg az a pár mondat volt, ami a fülszövegben olvasható. :)

Maminti>!
Guido Wandrey: Egy nap a tengeren

Lányom kedvenc böngészője. Már jó rongyos, mert bármilyen kis táskába belefér, úgyhogy bárhova utaztunk ez mindig jött velünk. Még most is előkerül időnként. Jó sok felfedezhető részlet van benne, sok történet kerekíthető belőle :)