Akit ​villámcsapás ért 20 csillagozás

Beszámoló a túlvilágról
Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért

A kolumbiai orvosnő villámcsapás következtében a klinikai halál állapotába került. A több napon át tartó kómában megrendítő élményekben részesült. Látta felszínes, hitetlen, világias életét az örökkévalóság mérlegén. Az Úrral való találkozása teljesen megváltoztatta. Felgyógyulása is csoda volt, ahogy orvosai tanúsítják, de lelkének megváltoztatása a legnagyobb csoda. Ma járja a világot, és mindenütt tanúságot tesz arról, amit látott és halott. Szavai nyomán hallgatói felismerik, hogy milyen fontos Isten parancsai szerint élni. Plébánosa és püspöke tanúsítják, ahogy ami történt vele az valóság. Áldásukat adják rá, hogy evangelizációs munkáját végezze, Ajánlom mindazoknak, akik komolyan akarnak Isten parancsa szerint élni. (Katona István ajánlása)

Eredeti cím: Regreso de la Muerte

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Marana Tha

Marana Tha 2000, Budapest, 2021
140 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639281813 · Fordította: Cserhalmi Mihályné
Marana Tha 2000, Budapest, 2011
140 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639281813 · Fordította: Cserhalmi Mihályné

Gombos_Niki>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Érdekes és tanulságos könyv. Eléggé meglepett, hogy az író (aki átélte az egészet) a történet előtt mennyire vallásellenes volt. Örülök, hogy elolvastam, sokat tanultam belőle.

Niki4>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Megdöbbentő történet, amit nem elég egyszer elolvasni. Ezután a könyv után másként látja az ember a dolgokat…

Silmantin>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Ez a tanúságtétel az idei nagyböjti olvasmányom.
Megrendítő, az Isten igazságára figyelmeztet bennünket végtelen szeretettel és ugyanakkor erővel.
Jó, ha nem csak egyszer olvassuk el, hanem a polcon láthatjuk, s ha kell kézbe vehetjük – mert ez nem „egyszerolvasós” könyv. Forgatni kell…

ellinor>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Őszintén szólva már nem annyira emlékszem, de megdöbbentő volt. És megrázó. Mindenképp újra szeretném olvasni.

Wik>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Huh… Hatással volt, nem kicsivel. El is rohantam gyónni… Olvasni kell, nem tudom így értékelni.

Laudine>!

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Nem szoktam ilyen tanúságtevő könyveket olvasni. Véletlenül került a kezembe. Nagyon megrázó volt.

Szelén>!

A gonosz azzal hitegeti a fiatalokat, hogy a szex élvezetszerzésre való, és ezért nem kell az embernek lelkiismereti problémát csinálni, és hibásnak érezni magát. Tudják, miért teszi ezt a Sátán? Miért csábítja arra az embereket, hogy ilyesmit tegyenek? Sok más okon kívül azért, mert emberáldozatokra van szüksége, mert minden abortusz a hatalmát növeli a Földön.

Szelén>!

Ha csak tradícióból házasodnak templomban, de nem hisznek a szentség erejében, az áldás elmarad.

Kapcsolódó szócikkek: házasság
Szelén>!

Miért titok a halál? Mert nem tudjuk pontosan meghatározni, hogy mit jelent meghalni.

Kapcsolódó szócikkek: halál
korneliar>!

Erre az Úr szomorú, de szigorú hangon azt mondta nekem: „Mit hittél, ki vagy te, hogy úgy tegyél, mintha az Úristen lennél, ítéletet mondjál a felszenteltjeimről és még rágalmazod, szidod is őket?”

Folytatta: „Hús-vér emberek. És hogy mennyire szentéletű egy pap, mindenekelőtt a hívők közösségétől, az egyházközösség embereitől függ. A közösség segíti őt imáival, megbecsüléssel, tisztelettel viszonyul hozzá és támogatásáról biztosítja. Ha egy pap bűnt követ el, akkor ne csak nála keressétek az okokat és ne csak őt okoljátok, hanem keressétek a közösség hibáját, amely megtagadta a tiszteletet, a megbecsülést, a támogatást, és az imát, vagy nem eléggé tette.”

Kapcsolódó szócikkek: pap
Szelén>!

Az ördög gyűlöli a katolikusokat, de a papokat még jobban. Gyűlöli az egyházunkat, mert amíg vannak papok, addig lesz átváltoztatás.

Szelén>!

Csak mulandó testem ápolására fordítottam időt, a világ minden idejét. Testem rabszolgája lettem. Közben elfeledkeztem egy kis, de fontos részletről. Lelkem is volt, amivel egyszerűen nem törődtem. A lelkem "teljesen árva” volt. Soha nem tápláltam Isten szavával.

Kapcsolódó szócikkek: lélek
Szelén>!

Tudják, ha a pap felemeli az ostyát, érezhető az Úr jelenléte, és mindenki térdre esik, még a démonok is.

Kapcsolódó szócikkek: mise
Szelén>!

Azért utál az ördög minket, katolikusokat olyan nagyon, mert van Oltáriszentségünk, mert az Oltáriszentség nyitott kapu az ég felé, és ez az egyetlen kapu. „Aki eszi az én testemet és issza az én véremet, örök élete lesz!”

Szelén>!

Az Úr odamegy minden haldoklóhoz, mindegy, milyen hitű vagy hitetlen, minden emberhez odamegy az Úr az utolsó órában, felfedi magát, és szeretettel és irgalommal azt mondja: „ÉN vagyok A TE URAD!”

Ha az ember elfogadja az Urat, és bűnei megbocsájtását kéri, példátlan dolog történik, amit nagyon nehéz megmagyarázni: az Úr a lelket magával viszi egy helyre, ahol szentmise folyik, és ez az ember fogadja az Oltáriszentséget, az útravalót.

Ez misztikus szentáldozás. Csak az, aki magához vette az Úr testét és vérét, juthat a mennybe.

Szelén>!

Amikor az „Életem Könyvében” az Isten 5. parancsolatához értünk („Ne ölj”)
gondoltam magamban: Végre, nem tudnak mit felróni nekem, mert én nem gyilkoltam, soha nem öltem meg senkit.

Rémületemre az Úristen egészen másképp értékelt. Világosan megmutatta, milyen kegyetlen gyilkos voltam. És a gyilkosságok, amiket elkövettem, az ölési gaztettek azon csoportjába tartoztak, amik az Úr szemében a legaljasabbak, azaz a „meg nem született magzatok” megöléséhez, az abortuszhoz.

Gloria Polo Ortiz: Akit villámcsapás ért Beszámoló a túlvilágról

Kapcsolódó szócikkek: művi abortusz · ölés, gyilkolás