A ​tenger csókja (A tenger csókja 1.) 1 csillagozás

Gina Fodor: A tenger csókja

Massimo ​jól menő vállalkozó, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó céget vezet.

Felesége Éva, a kelet-európából jött „idegen”, aki a sógornője szerint fondorlatos módon elcsavarta a testvére fejét, aki a munkaadója volt, mielőtt összeházasodtak volna.

Enzo hajléktalan, a téli hónapokat egy tengerparti deszkabódéban vészeli át, mert a válása és a drogozása folytán elveszít mindent: pénzt, munkát, egzisztenciát és keményen küzd, hogy kimásszon a gödörből.

A három ember élete akarva-akaratlan összefonódik, amikor Éva a viharos tengerparton megismerkedik Enzoval, s innentől kezdve útjaik többször is keresztezik egymást. Barátok lesznek, egymásba szeretnek, ám a Sors úgy osztja a lapokat, hogy sokáig csak vágyakozva gondolnak a másikra, s azt az egyetlen csókot is jobb lenne elfelejteni, hiszen Évának a férje mellett a helye. Massimo felfigyel a kettejük közti kapcsolatra és nem nézi azt jó szemmel, keményen beavatkozik, hogy megvédje azt, ami az… (tovább)

Ágenda, Debrecen, 2020
Ágenda, Debrecen, 2020

Zseraldina>!
Gina Fodor: A tenger csókja

Gina Fodor első könyvét olvasva, rájöttem, hogy nem ez lesz tőle az utolsó. Idáig a legtöbb könyv, ami tetszett nekem, az általában krimi volt. Van pár romantikus történet, ami megfog, de az nagyon ritka. Az első oldal után rájöttem, főleg a fogalmazás miatt, hogy nem teszem le.
Főszereplőnk Éva, aki Magyarországról Olaszországba költözött, egy szerelmi háromszögbe csöppen, férje Massimo, aki mindent megad neki, és Enzo, aki iránt fellobban a szerelem lángja. Amikor Évát baleset éri, közelebb kerül Enzohoz, de mégis a férjénél marad. Közben megjelenik a nem tervezett gyermek, aki talán jobbá teszi a házasságát.
Majd a bonyodalmak egész sora veszi kezdetét, Éva elmegy Enzohoz, és meglátja, hogy egy nőt ölelget, é csókol.
Végül egy súlyos tragédia oldja meg a szerelemi, és családi konfliktusokat.
Mindenkinek tudom ajánlani. Most várom a folytatást.

A tenger csókja sorozat · Összehasonlítás