Összefoglaló ​feladatgyűjtemény matematikából 2 csillagozás

Gimes Györgyné – Füleki Lászlóné (szerk.): Összefoglaló feladatgyűjtemény matematikából Gimes Györgyné – Füleki Lászlóné (szerk.): Összefoglaló feladatgyűjtemény matematikából Gimes Györgyné – Füleki Lászlóné (szerk.): Összefoglaló feladatgyűjtemény matematikából

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

476 oldal · ISBN: 9789631953909
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2011
478 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631953909
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2004
440 oldal · puhatáblás · ISBN: 9631953939

Lahara IP>!

Én lényegében szerettem a matekórákat, csak volt olyan, amivel egyszerűen vagy nem boldogultam, vagy nem érdekelt. Ez a kötet is megvan még, valahol, nem jeleölöm be, mert fogalmam sincs, hogy hol. Szamárfüles, megviselt példány, telefirkálva manga fejekkel.

MissWenut P>!

Az egyenlő oldalú háromszög oldala 2 cm-rel hosszabb a magasságánál. Mekkora a háromszög kerülete?

223. oldal (1984)

MissWenut P>!

Hány jegyű szám a 10 első 50 pozitív egész kitevőjű hatványának a szorzata?

400. oldal (1984)

MissWenut P>!

Egy derékszögű háromszög oldalainak hosszúsága egy mértani sorozat első három tagja. Határozza meg a háromszög szögeit!

407. oldal (1984)

MissWenut P>!

5 házaspár foglal helyet egy padon. Hányféleképpen helyezkedhetnek el, ha a házasársak egymás mellett akarnak ülni?

460. oldal (1984)

MissWenut P>!

Egy osztály tanulóinak a száma 35. Az egyik tanítási napon a 6 óra mindegyikén 4-4 tanuló felel.Mi a valószínűsége annak, hogy az osztályba járó Szabó László két tárgyból felel?

473. oldal (1984)

Kapcsolódó szócikkek: Szabó László
MissWenut P>!

Három prímszám szorzata összegük ötszörösével egyenlő. Melyik ez a három szám?

448. oldal (1984)

MissWenut P>!

2-nek hányadik hatványa a 2 első tíz pozitív egész kitevőjű hatványának a szorzata?

400. oldal (1984)

Kapcsolódó szócikkek: hatvány

Reiman István: Vektorok a geometriában
Máté László: Rekurzív sorozatok
Obádovics J. Gyula: Matematika
Villányi Attila: Ötösöm lesz kémiából – Példatár
Kosztolányi József – Kovács István – Pintér Klára – Urbán János – Vincze István: Sokszínű Matematika 10
Lukács Ottó: Matematikai statisztika
Szerényi Gábor: Nagy biológia feladatgyűjtemény
Árki Tamás – Konfárné Nagy Klára – Kovács István – Trembeczki Csaba – Urbán János: Sokszínű matematika feladatgyűjtemény 11-12.
Gyapjas Ferenc: Csoportelmélet
Kaposi József – Szabó Márta – Száray Miklós: Feladatgyűjtemény az új történelem érettségihez – 9-10. évfolyam – Írásbeli