Bánj ​jól magaddal! Az öngondoskodás kézikönyve 2 csillagozás

Lépj kapcsolatba önmagaddal, és javíts az önértékeléseden!
Gill Hasson: Bánj jól magaddal! Az öngondoskodás kézikönyve

Ha új gondolkodásmódokat és egészségesebb viselkedési mintázatokat építünk életünkbe, mentális és fizikai jóllétünk egyaránt ugrásszerű növekedést fog mutatni. Az önmagunkról való gondoskodás központi szerepet játszik abban, hogy jól érezzük magunkat, és elégedettek legyünk az életünkkel. Ennek ellenére mégis túl kevesen ismerjük fel és tartjuk tiszteletben az elménk és a testünk kiegyensúlyozásának szükségességét – állítja a kötet szerzője, Gill Hasson karrier coach, mentálisegészség- szakértő, aki több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az egyéni és karrierbeli fejlődés területén.

Ez a könyv abban segít, hogy felfedezzük, miként adódhatnak össze az egyszerű, de határozott változtatások, és hozhatnak olyan pozitív változást az életünkbe, amely boldogabb, egészségesebb, kielégítőbb életet eredményez, és nemcsak a távoli jövőben, hanem akár már most is.

Pallas Athéné Books, Budapest, Magyarország, 2021
216 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635730568 · Fordította: Keczer Bernadett, Tóth Katalin

kecskestimi P>!
Gill Hasson: Bánj jól magaddal! Az öngondoskodás kézikönyve

Gill Hasson: Bánj jól magaddal! Az öngondoskodás kézikönyve Lépj kapcsolatba önmagaddal, és javíts az önértékeléseden!

Valójában nem tartott volna az itt megjelölt kezdeti dátumtól a befejező dátumig ennek a könyvnek az olvasása. Az történt, hogy elkezdtem valóban kézikönyvként olvasni: aláhúzogattam benne, bejelöltem részeket (tudom, szentségtörés, általában nekem is az) beindított gondolatfolyamokat, írtam róla és belőle, míg végül befejeztem, de nem tettem el a kezem ügyéből. Annyira rövid, velős, praktikus és gyakorlati, hogy biztos, hogy még fogom használni a munkámban és a mindennapokban is.