Állatkerti ​böngésző 15 csillagozás

Gilicze Gergő: Állatkerti böngésző

Az állatkert lakói mozgalmas napra ébredtek. Miközben a gondozóik a szokásos munkájukat végzik, a nagyszámú látogató kavarodást okoz. Nyitva marad a lepkeház ajtaja, és elszállnak a lepkék, egy majom kiszökik a majomházból, valaki mézet lop, és egy kisfiú eltűnik a tömegben. De szerencsére közel a segítség, így minden a helyére kerül: a nagymama rátalál az unokájára, az éhes kiránduló végre ehet, az elefántokhoz is megérkezik az uzsonna, és az állatkertbe beszökő cica ép bőrrel ússza meg az ismerkedést a vadállatokkal.

A böngésző 16 oldalán több mint száz állatfajt fedezhetnek fel a kisgyerekek és az állatkerti kirándulásokat velük együtt átélő és felidéző szüleik.

Naphegy, 2021

Juca P>!
Gilicze Gergő: Állatkerti böngésző

Felnőtt fejjel is nagyon szeretem az állatkerteket, böngészőkönyvből pedig sosem lehet elég, ezért nem is volt kérdés, hogy beszerezzük-e az Állatkerti böngészőt. A Naphegy Kiadó évszakos böngészői hatalmas kedvencek nálunk, és azt gondolom, most egy új kedvenccel gazdagodott a gyűjteményünk. Ezúttal a fővárosi állatkertet járhatjuk be a könyv segítségével.

Mint minden böngészőkönyvben, úgy ebben is számos érdekes történésnek lehetünk szemtanúi. A könyv hátsó oldalán kapunk néhány tippet, miket érdemes keresgélni az oldalakat lapozgatva, ám ezen túlmenően mi magunk is rengeteg újdonságot fedezhetünk fel.

Meglepődtem milyen sok állatfajt sikerült beazonosítanom. Ha esetleg valamelyik állatot illetően bizonytalanok vagyunk, akkor az állatkert honlapján könnyedén utánanézhetünk. Izgalmas lehet a könyv alapos áttanulmányozása után ellátogatni a gyerkőcökkel az állatkertbe, akár a könyvet is magunkkal vihetjük.

A szarka nagy kedvencem volt az évszakos böngészőkben. Ebben a könyvben is nyomon követhetjük, miket gyűjt össze.

Nagy meglepetést jelentett számomra, hogy felfedeztem a böngészőben Harry Pottert, amint épp egy kígyóval beszélget. :D

dittab>!
Gilicze Gergő: Állatkerti böngésző

Cuki, aranyos, az állatkerti téma szuper!, külön keresési feladat is van benne, minőségre adja a nagy évszakos böngészőket, de azokhoz képest nagyon kevés a böngésznivaló, így sajnos egy-két alkalom után unalmas lesz, nem is kerül elő, miközben az évszakosokat évek óta rendszeresen forgatjuk.