Márti ​a bébiszitter (Márti) 23 csillagozás

Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Mártit megkéri nagynénje,hogy egy este vigyázzon a gyerekeire. A feladat nem könnyű, hiszen két rosszcsont tipegőről és a bátyjukról van szó. Akad is kaland bőven, de Márti derekasan megbirkózik mindennel.

Holló és Társa, Kaposvár, 2005
22 oldal · ISBN: 963684271x · Fordította: Balla Katalin · Illusztrálta: Marcel Marlier
Holló és Társa, Kaposvár, 1999
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639202576 · Fordította: Balla Katalin · Illusztrálta: Marcel Marlier

Zsuzsanna_Makai>!
Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Én szeretem ezt a sorozatot!
Kedves, bájos, gyönyörűek a rajzok, nulla izgalom-faktor.
Az, h az ikrek Enikő és Anikó… jó, hagyjuk is. De hogy akkorák, h pelenka kell rájuk alváshoz, és késsel hagymát pucolnak, azt kicsit túlzásnak éreztem.

koan12>!
Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Gyerekkoromban olvastam hasonló könyvsorozatot (ott a kislányt máshogyan hívták). Gyerekfejjel tetszett, most viszont egyáltalán nem. Nem tudom, hogy Márti hány éves, de a rajzok alapján nem sok. Sok mindent túlzásnak tartom. Egy gyerek vigyáz három gyerekre? A gyerekek készítenek vacsorát (hagymát pucolnak, stb.)? És ami már kiverte a biztosítékot: az ikrek még pelenkát viselnek, pedig elég nagynak tűnnek! Talán csak a szép rajzok miatt adnám egy kislány kezébe ezt a könyvet.

napsugar213>!
Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Jajj annyira édesek ezek a kisgyerkőcök . Nagyon jo volt ez a rész is.

Millázs>!
Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Annyira nem fogott meg a könyv. Kicsit túl fiatalnak látom Mártit három gyerek vigyázásához vagy csak mivel nekem is ikreim vannak, viszont láttam magam a nap végén kibukott, elalvó kislányban???
:D

Arett001>!
Gilbert Delahaye: Márti a bébiszitter

Nagyon szeretem ezeket a könyveket és jó volt újraolvasni a lányommal. Nagyon szépek a rajzok benne és a történet is aranyos.
Kár, hogy mára ilyen drágák lettek, jó lett volna még párat beszerezni belőlük.

nodael >!

Sanyi hívja Mártit. Befejezte a számtanleckét.
– Igazán nem rossz! Alig van benne hiba.