Alex ​és Penny a vadnyugaton 0 csillagozás

Aranyásók és indiánok nyomában
Giada Francia: Alex és Penny a vadnyugaton

Egy réges-régi napló indítja el a bonyodalmakat, és persze senki más, csakis Alex és Penny, a WS Titkos Ügynökség két ifjú, de annál ügyesebb munkatársa oldhatja meg az ősi indián mágiát övező megannyi talányt. Új megpróbáltatások várnak a rettenthetetlen ikerpárra, a videójátékok bajnokára, Alexre és a mindig mindent (jobban) tudó Pennyre, miközben hipermodern hőlégballonjukon, az Ypszilonon visszautaznak az időben, és bekóborolják az amerikai Vadnyugatot. Vajon sikerrel járnak-e a cowboyok és indiánok, az óhazából érkezett telepesek és aranyásók, a revolverek és hamiskártyások földjén? * Részese lehetsz minden kalandjuknak, kedves ifjú Olvasónk, ráadásul megismerheted az Amerikai Egyesült Államok történelmének egyik legérdekesebb korszakát, és persze a prérik híres-nevezetes tájait. Szebbnél szebb képek, beszédes ábrák, izgalmas játékok, agyafúrt rejtvények várnak rád az Alex és Penny 3. titkos ügyét elbeszélő új kötetünkben!

Geographia, Budapest, 2007
76 oldal · ISBN: 9789639547766 · Fordította: Stodulka Emese · Illusztrálta: Angelo Colombo