Welcome ​to Moldy Manor (Geronimo Stilton 59.) 1 csillagozás

Geronimo Stilton: Welcome to Moldy Manor

Each Geronimo Stilton book is fast-paced, with lively full-color art and a unique format kids 7-10 will love.

Rancid rat hairs! I'd been spending so much money lately, I had none left in the bank! Even worse, when my grandfather found out, he sent me off to Moldy Manor. There, miserly Uncle Stingysnout would teach me to be better at saving. How terrible! Could I learn to be less wasteful without going crazy?

Scholastic, New York, 2014

Sabinomi>!
Geronimo Stilton: Welcome to Moldy Manor

Elkezdtem Geronimo könyveket olvasni angolul, hogy fejlesszem a szókincsem. Egy-egy rész általában egy témához kapcsolódik, így arról a témáról sok szót össze tudok szedni, míg a való életben nem használom. Ilyen volt példának a Kolumbuszos rész, ahol sok kifejezést összeszedtem a hajózásról :)
Szerettem a félelmetesebb részeket, így a borító és cím alapján érdekesebbregényt vártam. Ebben a mesében megismerkedünk a megtakarítás és fukarság gondolatával. Már rémesen tanító jellegűek az új könyvek. Geronimo kalandozásait nagyon szeretem, de az új könyvek (magyarul is) mind tanítani akarnak. Ami nem baj egy szintig, de nekem ez már sok volt. És Trap ebben a részben jobban irritált mint valaha…

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás