Szuperegerek ​bevetésen (Szuperegerek 1.) 24 csillagozás

Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

A szuperegerek nem ismernek lehetetlent! A szívükben (szinte egyáltalán) nincs helye a félelemnek. Szuperképességeikre (többé-kevésbé) mindig számíthatnak. A humoruk ellenállhatatlan (komolyan!). Vagy ne legyen a nevem Szupergero!
Amióta az álnok Belzebub Bon Bon újra felbukkant a városban, a szuperegerekre vár a feladat, hogy megvédelmezzék Cin Cityt a Csatornatöltelékek Bandájának támadásaitól. Vajon a szanaszét röpködő fagyasztó lövedékek és a páncélos bolhák rohama ellenére sikerül a szuperhősöknek teljesíteni a küldetésüket?

Eredeti megjelenés éve: 2012

Kolibri, Budapest, 2018
122 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634372530 · Fordította: Túri Zsuzsanna

Dorka_9>!
Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

Az elején nem tetszett, de utána belejöttem. Alapvető a sztori jó volt csak nem egy „tipikus” GS könyv.

vudura06>!
Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

Szeretem GS könyveit és olvasás közben meglepődve tapasztaltam, hogy ez a történet nem tetszett annyira. :/ Nem volt több sem kevesebb a többinél, de én jobban szeretem Geronimo átlagosabb történeteit, mint ezeket a szuperhősösöket. :/
Ettól függetlenül ez is izgalmas volt és olvastatta magát.

noni55 P>!
Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

Kisfiúknak való történet, nagy betűs és képekkel van illusztrálva. Az olvasni tudó gyerekeknek remek lehetőség a gyakorlásra, a története is izgalmas. Geronimo szuperegérré tud átváltozni, bár még nem ismeri a saját képességeit, mindig újak derülnek ki. A korábban elfogott és börtönben lévő Csatornatöltelékek Bandájának a feje, Belzebub Bon Bon megszökik a börtönből. A szuperegerek feladata, hogy a bűnözőt újra elfogják és visszaküldjék oda, ahová való.
Az én fiaim nagyon szeretik Geronimo történeteit, ajánlom másnak is.

csakegyluca>!
Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

Ilyen könyvet sem olvastam még. De nagyon tetszettek a helyszínek, a nevek. Szerintem jó kis név Belzebub Bon Bon. Milyen élvezet kimondani, amiért lehet küzdeni a Szuperegereknek. Amitől ez a könyv cselekménye izgalmas lesz. Furfangos lett a vége. Azt suttogja a füledbe, hogy olvasd tovább, gyerünk ott a következő rész! Az is sorra fog kerülni, maximum nem most, hanem később.

Syssy922>!
Geronimo Stilton: Szuperegerek bevetésen

Én ehhez valahova írtam értékelést, de most nem találom, szóval csak röviden:
Nekem kifejezetten tetszett ez a szuperhősös vonal, még úgyis, hogy először nagyon nem tudtam összeegyeztetni Geronimo Stiltonnal.
Remélem hamarosan tudom olvasni a többi részét is.

Szuperegerek sorozat · Összehasonlítás