S. ​O. S.! Egér az űrben! (Geronimo Stilton – Mulatságos történetek 15.) 16 csillagozás

Geronimo Stilton: S. O. S.! Egér az űrben!

Különös rablássorozat tartja rettegésben Rágcsália lakóit, a nyomok pedig a lenyűgöző és rejtélyekkel teli világűrbe vezetnek. Titkos ügynökök egész csapata indul el a veszélyes küldetésre, köztük én, Nulla Nulla Gé! Zűrös kaland volt, nekem elhihetitek…

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kiadói ajánlás: 6 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Kolibri, Budapest, 2022
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634379423 · Fordította: Varsányi Szabolcs · Illusztrálta: Francesco Barbieri, Christian Aliprandi

Paulina_Sándorné P>!
Geronimo Stilton: S. O. S.! Egér az űrben!

Érdekes, humoros volt. Élvezettel figyeltem Geronimo szerencsétlenkedését, mely mindig jól sült el. Azért irigyeltem az űrutazás miatt.

windflower>!
Geronimo Stilton: S. O. S.! Egér az űrben!

Kisfiam szerint az egyik legjobb vékony kiadású GS könyv! Izgalmas, fordulatos, nagyon jól fel van építve, és még pár régi ismerős/esemény is visszaköszön. Ha még nem olvastunk róla, a láb(oldal)jegyzet megírja hol keressük, ez szuper, biztos hogy a következő olvasmány azokból fog kikerülni (így is lett).
Fiúknak maga a tökély: betörések, biztonságtechnika, titkosügynökök, űrutazás. Letehetetlen! :)

Dia20646 P>!
Geronimo Stilton: S. O. S.! Egér az űrben!

Meglepő módon ez a kötet nem annyira tetszett. Ezekből a könyvekből – még ha viccesek is – sokat lehet tanulni. De azért egy űrutazásra ilyen rövid idő alatt nem lehet felkészülni. Kicsit összecsapottnak is éreztem, mert sokat akart mondani a szerző, de a terjedelem véges.
Azért van tanulsága is a bátorságról, a félelem legyőzéséről.

Dia20646 P>!

Mindenki fél, Nulla Nulla Gé! Én is. Az igazi hős az, aki legyőzi a félelmét.

Geronimo Stilton – Mulatságos történetek sorozat · Összehasonlítás