Patty ​Spring megérkezett! (Geronimo Stilton 38.) 35 csillagozás

Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Az irodámban ültem, és ihletet gyűjtöttem a következő könyvemhez, amikor megcsörrent a telefon… Akkor még fogalmam sem volt, hogy mi vár rám! Mielőtt még feleszmélhettem volna, Ausztrália felé tartottam egy repülőgépen, és nem sokkal később egyedül bolyongtam a vadonban! Rettenetesen féltem!

Alexandra, Pécs, 2011
116 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632974279 · Fordította: Kotsis Orsolya

Chöpp P>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Ausztrália flórájába és faunájába nyújt betekintést ez a Geronimo Stilton kaland. Juditkámnak továbbra is nagyon tetszenek, én magam nem vagyok (már) annyira elragadtatva tőlük. Valószínűleg túl sokat olvastam már belőlük – ha szabad ezzel a kifejezéssel élnem molyként. ;)

Paulina_Sándorné P>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Élveztem a történetet. Nagy-nagy vágyam, hogy egyszer élőben lássam Ausztráliát. Tetszett, hogy Geronimo szemén keresztül megismerhettem ezt a földrészt. Patty szimpatikus.

Beatrice8>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Gyerekkori kedvenc könyv és tv sorozatom volt, sorra hoztam ki őket a könyvtárból, ha nem vettük meg. Ez volt a könyvekből a kedvenc részem. Nosztalgikus érzés volt újraolvasni és rácsodálkozni, hogy mostmár mennyire más. De a régi emlékeket semmi nem írja felül már.

Regike9>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Kifejezetten ez a Geronimo könyv tetszett a legjobban amit eddig olvastam!

zamil>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Ebben a kis könyvben Ausztráli kerül terítékre, és nagy vonalakba meg is tudnak a gyereke belőle sok mindent. Kár, hogy a történet gyenge lett hozzá.

vudura06 P>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Imádtam *.* Nagyon tetszett, amit Ausztráliáról irtak, valamint az h most Geronimo nem hisztizte vegig az utat. :D

Könyvmolykisasszony>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Nagyon szeretem a Geronimo Stilton könnyveket! Talán a mai napig..:)

VeresIbi>!
Geronimo Stilton: Patty Spring megérkezett!

Gyerekeknek olvastam. Az első Geronimo könyv, aminek nem tetszett a története. Tulajdonképpen nem is tudom mi értelme ennek a résznek. Annyit érdemes tudni róla, hogy Geronimo életében feltűnik Petty Spring. Pont. Több értelmét nem látom. Az az arrogancia pedig ahogy elhurcolták Geronimot, kifejezetten ellenszenves.

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás