Mentsük ​meg a fehér bálnát! (Geronimo Stilton 39.) 42 csillagozás

Kedves rágcsálóbarátaim!
A nevem Stilton, Geronimo Stilton. Itt Rágcsáliában, Egér-sziget fővárosában a könyveim mind bestsellerek! Hát nem olvastátok még őket? Igazán mulatságos történetek: könnyebbek, mint a friss mozzarella, kívánatosabbak, mint az edami, és ízesebbek, mint az érett parmezán… igazán bajuszemelő történetek, szavamra!

Mentsük meg a fehér bálnát!
Egy tikkasztó nyári délelőtt az irodámban üldögéltem, amikor belépett Patty Spring, és nyaralni hívott a Bálna-öbölbe. El sem akartam hinni! Egy romantikus vakáció Pattyvel?! Mi lehet ennél csodálatosabb? Sajnos azonban a dolgok nem épp úgy alakultak, ahogy terveztem…

Alexandra, Pécs, 2013
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632974750 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Christian Alipandi, Riccardó Sisti, Sara Copercini
Alexandra, Pécs, 2011
128 oldal · ISBN: 9789632974750 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs

Marcsika74>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Ez a rész is nagyon tetszett, sokat megtudtunk a bálnákról :) Aranyos kis történetek ezek mind, könnyű, a gyerekek számára is érthető, ismeretterjesztő mesékkel.

Felixa P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Annyira nem voltam elragadtatva, mint a korábban olvasott történetektől. Bár itt is megtalálható a történet tanulsága (a természetvédelem), és új valamint hasznos információkat nyújt a bálnákról, mégis kissé összecsapottnak érzem.

anesz P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Eléggé el nem ítélhető módon a munkahelyemen olvastam. Kíváncsi voltam rá, hogy miért ilyen népszerűek ezek a könyvek, mert nagyon sok boltnak osztunk le belőlük.
Nagyon vidám, humoros, és még tanít is a természetvédelemre, illetve más irodalmi művekhez is kedvet csinál (jelen esetben a Moby Dickhez). Szerintem a gyerekek nagyon csíphetik! :-))

a_bookworm_named_honey P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Kedvenc Geronimo Stilton könyvem <3 Emlékszem, hogy az ágyamon egyhelyben ülve olvastam végig, mert annyira tetszett.
Ahogy a végére értem, kezdtem is az elejétől, újra.
Először a szomszédtól kértem kölcsön, aztán megvettük mi is.
Emiatt a könyv miatt különleges tudás van a birtokomban! :)

Paulina_Sándorné P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Különleges emlékek kötnek Geronimo-hoz, ezért mindig szívesen olvasom a történeteit. Vicces, amennyit tud szerencsétlenkedni. Ebben a részben tetszett, hogy a bálnákat, a természetvédelmet próbálja meg közel hozni a gyerekekhez.

B_Eszterke>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Vicces, érdekes , nagyon tetszett. A napon leégős rész volt a kedvencem, mikor naptej helyett sampont kent magára. :)))

Dorka_9 P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Nagyon tetszett, bár ez egy GS könyvnél nem kérdés. Szeretem az állatokat! :)

Chabinho>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Az volt a legjobb benne, amikor fejenként 150 euró volt a panzióban.

szmelus P>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Nagy kedvencek, mert szórakoztató és tanító jelegű is egyben. Rávilágít a környezetvédelemre, a kihaló fajokra és nem utolsó sorban a kapcsolatokra is.

Florida>!
Geronimo Stilton: Mentsük meg a fehér bálnát!

Nagyon jo kihalo felben levö ällatok megmenteseröl szolo könyv.
Szeretettel ajänlom mindenkinek!

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás