Majd ​adok én neked karatét! (Geronimo Stilton 53.) 33 csillagozás

Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Majd adok én neked karatét!

Egy reggel váratlanul beállított hozzám Muszkoli, hogy békés, nyugodt otthonomból elrángasson Pocokfalvára. Eddig még nem is lenne olyan izgalmas…"Miféle kaland ez?" – kérdezhetnétek. A probléma csak az, hogy ott aztán részt kellett vennem a Karate Világbajnokságon! Csupán egyetlen hetem volt, hogy megtanuljam ennek a sportnak minden csínját-bínját, és vérbeli feketeövessé váljak…

Alexandra, Pécs, 2017
126 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633576151 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Merenguita Gingermouse, Michela Battaglin, Sara Baruffaldi
Alexandra, Pécs, 2015
108 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633576151 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Sara Copercini, Riccardo Sisti, Christian Aliprandi

klaratakacs P>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Nagyon hasznos könyvecske annak, aki nem ismeri a karate alapfogalmait, még én is tanultam újat. Tetszett, ahogy az alapelveket felsorolta, ettől több a sima sportnál a karate. Ami nem jött be, hogy egy hét alatt fel lehet készülni a világbajnokságra…. hahaha, ezzel azért eléggé becsapja a gyerekeket.

PTJulia P>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Ez a kötet a karatét igyekszik bemutatni a gyerekeknek. Valljuk be, némiképp idealisztikus lesz, hiszen a poénok miatt feláldozza a realitást. Ennél lehetett volna kicsit földreszálltabb, talán egy gyerek sem gondolja majd, hogy ilyen gyorsan sikereket fog elérni.
Magát a sportot, annak szellemiségével együtt nagyon szépen bemutatja.

eeszter >!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Jó volt ez a rész, felkeltheti a gyerekek érdeklődését a karate iránt. Játékosan ad ízelítőt annak szellemiségéből.

Millamaci>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Talán mondjuk kicsi koromban olvashattam volna(na persze akkor amikor már tudtam olvasni). Nem hinném hogy ennyi idő alatt fel lehetne készülni egy ilyen sportos eseményre. Annyiból jó volt hogy valamennyit megtanulhattam a karatéról. Könnyű olvasmány volt viszont pár napig nem vettem a kezembe. A karakteres szavak miatt alig tudtam párat kivenni hogy mi is van odaírva, viszont szerintem ez kicsit jó ötlet fiatalabb gyerekeknek.

Mech_Arena G>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Jó és nagyon vicces könyv.
Nagyon szeretem a Geronimo Stilton könyveket.
Szeretek olvasni.
Jó olvasi őket…
Főleg este.
Nagyon jól megírtát.

nana1>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Ez egy nagyon tüneményes, vicces gyerekkönyv. Bájos képekkel. Jó volt olvasni Geronimo kalandját a sporttal, amit rögtön egy világbajnokságon próbál ki először élesben.

szineshabok>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Ebben a könyvben több új szereplő is van, akikkel eddig nem találkoztam. Én is járok karatéra, és ez a könyv nagyon érdekelt. Az egyetlen, ami nekem furcsa volt, hogy rúgásnál nem volt fent a kezük.

Freya_chan>!
Geronimo Stilton: Majd adok én neked karatét!

Nagyon kis bájos történet, kicsit lehetetlennek tűnő körülményekkel. Tetszett, hogy a karatét minden irányból bemutatja és próbálja a tévképzeteket is eloszlatni. Szóval összegezve, nekem tetszett.

Papp_Fanna8 >!

Nagyon jó dolog megosztani az örömünket azokkal, akiket igazán szeretünk.