Leonardo ​rejtélyes kincse (Geronimo Stilton – Mulatságos történetek 5.) 20 csillagozás

Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Kedves rágcsálóbarátaim, ismeritek a könyveimet?
Az én történeteim könnyebbek, mint a friss mozzarella, kívánatosabbak, mint az edami, és ízesebbek, mint az érett parmezán… szavamra, igazán bajuszemelő olvasmányok!

Leonardo rejtélyes kincse
Amikor Benjaminnal és Trappyval elindultunk Leonardo da Vinci szülővárosába, még nem sejtettük, hogy milyen extraegeres kalandok várnak ránk. Leonardo, a híres festő, tudós és feltaláló kincskereső játékra hívott minket! Nem fogjátok elhinni, mire bukkantunk…

Kolibri, Budapest, 2019
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634374978 · Fordította: Dobosiné Rizmayer Rita

PTJulia P>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Geronimo és unokaöccsei ezúttal Vincibe látogatnak, hogy Leonardo da Vinci nyomába eredjenek a világ többi részéből érkezett pocokkölyökkel egyetemben. Izgalmas rejtvények várnak rájuk. Geronimo a szokásosnál is szerencsétlenebb, ez engem most nagyon idegesített, egy alsóst viszont biztosan szórakoztatna.

csakegyluca>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Eleve nagyon szeretem Leonardot, munkásságát nagyra becsülöm. Volt olyan amikor nevettem, mert leesett a kultúrpoén. Sokszor ámultam, hogy jé, ezt tanultuk! Máskor csak tátottam a szám, ezt is ő találta fel? Izgultam, hogy na, mi fog történni, mi lesz a következő rejtély. Miközben ők nyomoztak, Olaszország gyönyörű tájain én is csodálkoztam. Egy érdekes olvasmány azoknak akik szeretik a kalandot.

vudura06>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Jó rég nem olvastam már GS-től, és most nagyon, de nagyon jól esett. A történet izgalmas és aranyos volt. Szeretem, hogy GS könyveiből mindig lehet tanulni és felcsipegetni pár információ morzsát. Ez itt sem maradhatott el. :D
Ajánlom minden kicsi, fiatal és régebb óta fiatalnak is, hogy olvasson GS könyveket! :D

Sussyevita>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Mi minden derül ki Vinciben, Leonardo Da Vinciről. Izgalmas, rejtélyes kalanban vettek részt a Leonardo Barátai klub tagjai. Sok érdekességet megtudhat a kis olvasó erről a fantasztikus zseniről. Mert, hogy a kor egyik legnagyszerűbb zsenije volt ahhoz nem fér kétség. :)

debórahanga>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Olyan jó úgy érezni, mintha ott lennék GS vel, és vele együtt nyomozni!

Nikiska>!
Geronimo Stilton: Leonardo rejtélyes kincse

Nem olvastam még unalmas történetet Geronimoékról, de talán ez eddig a legnagyobb kedvenc. Vidám és tele rejtélyekkel, szeretnivaló, kalandos olvasmány. Nagyon szeretjük a történeteit, mert nemcsak szórakoztat, de játékos módon tanulhat belőle a gyerek.

Geronimo Stilton – Mulatságos történetek sorozat · Összehasonlítás