Karácsonyi ​ének (Geronimo Stilton – Klasszikus) 14 csillagozás

A klasszikus irodalom gyöngyszeme Geronimo Stilton tolmácsolásában

A kapzsi és szőrösszívű Ebenezer Scrooge élete kizárólag a pénz körül forog, az ünnepeket ki nem állhatja. Haragszik mindenkire, aki örömét leli a téli fényekben, a hóesésben, az ajándékokban és a családi együttlétekben. Karácsony estéjén azonban váratlan dolog történik: három szellem látogatja meg Scrooge urat, hogy gyökerestül megváltoztassák az öregember egyhangú életét…

A legszebb karácsonyi történet, amely különlegessé varázsolja az ünnepet

Kolibri, Budapest, 2019

Márk_2011>!
Geronimo Stilton: Karácsonyi ének

Minden évben, szallagavatóm óta off készültem elolvasni. Különös, hogy kisfiam karácsonyi ajándéka ez a történet lett 2019 karácsonyára.
Nem hittem, hogy Geronimo ilyen szépen vissza adja a történetet. Gyönyörűek az illusztrációk, és a történet szépen követi Dickens eredeti írását!
Jó volt olvasni, és jó érzés kézbe venni ezt a gyönyörű könyvet! Újraolvasós!

dianakruger>!
Geronimo Stilton: Karácsonyi ének

Előző év óta ácsingózok erre a kötetre. Egy hirtelen jött könyvesbolt látogatás során megpillantottam a polcon ajándékvásárlás közben, és onnantól eldőlt, hogy haza fog velem jönni.

Charles Dickens örökzöld karácsonyi történetét régebben mind magyar, mind angol verzióban elolvastam, tényleges példányom azonban nem volt belőle. Eldöntöttem, hogyha valaha lesz, akkor csakis ez a Genorimo Stiltonos feldolgozás lehet az. Meseszép illusztrációk foglalták keretbe ezt a múlhatatlanul szeretetteljes és szívmelengető történetet. A rajzoknak köszönhetően mindvégig olyan érzésem volt, mintha egy rajzfilm kellős közepébe csöppentem meg, lehengerelt minden egyes képével, minden egyes sorával.

A Karácsonyi ének az a történet, amit egyszerűen nem lehet megunni. Biztos vagyok benne, hogy még sokszor újra elő fogom venni.

pingvin1>!
Geronimo Stilton: Karácsonyi ének

Sokáig elhúztam, de aztán egy este alatt elolvastam elölről.
Most megint Karácsony közeleg, jó volt ráhangolódni.
Csodaszép történet, gyönyörű illusztrációval.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

pingvin1>!

Mert mindenkinek, kicsiknek és nagyoknak, gazdagoknak és szegényeknek, kedveseknek és különcöknek is joguk van boldognak lenni, főleg egy ilyen különleges napon.
Így hát, e történet végén engedjétek meg, hogy minden jó útra tért szereplő nevében nagyon-nagyon sok szeretettel kívánjak boldog karácsonyt mindenkinek!

212-213