Karácsony ​van, Stilton! (Geronimo Stilton 30.) 35 csillagozás

Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Hogy ​kicsoda Geronimo Stilton?
Hát én vagyok! Be kell vallanom, elég szórakozott pacák, akarom mondani, pocok vagyok, mindig egy kicsit a fellegekben járok… Egy kiadó vezetőjeként és főszerkesztőjeként dolgozom, de igazi szenvedélyem az írás. Itt, Rágcsáliában, Egér-sziget fővárosában a könyveim mind bestsellerek! Nem olvastátok még őket? Pedig igazán mulatságos történetek: könnyebbek, mint a friss mozzarella, kívánatosabbak, mint az edami, és ízesebbek, mint az érett parmezán… Igazán bajuszemelő történetek, szavamra!

Karácsony van, Stilton!
Már mindent előkészítettem a karácsonyi vacsorához: meghívtam az összes rokonomat és barátomat, gyönyörűen feldíszítettem a házam… Aztán valahogy mégis nagy zűrzavar támadt. Össze kellett szednem százezer sajtos bonbont a földről, egy kamion átgázolt a farkincámon, és még a lakásom is kigyulladt! De milyen sok rágcsáló segített rendbe hozni a dolgokat! Hát igen, karácsonykor mindenki kicsit jobbnak érezheti magát. Bárcsak… (tovább)

Alexandra, Pécs, 2011
118 oldal · ISBN: 9789632971339 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs, 2009
118 oldal · ISBN: 9789632971339 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Larry Keys, Ratterto Rattonchi

Szimirza P
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Egyik kedvencem lett a sorozatból, mert szórakoztató, de ugyanakkor megható is! :)

Ferger_Jolcsi P
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Egy jó kis Geronimo-ban nem tudok csalódni. Pláne, ha karácsonykor játszódik. Tökéletes kikapcsolódásnak! :-)

kolika
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

A Fiam kedvéért ismerkedtem meg a Stilton könyvekkel. Ő kezdte el olvasgatni ezeket, s nagyon tetszett neki, s én is kíváncsi lettem a könyvre, a Stilton jelenségre. Tetszett. Még felnőttként is bírtam Geronimot és bandáját. Ők azok, akikkel még karácsonykor is sok kalamajka esik meg, de hát ha a vége jó, akkor minden jó.

Paulina_Sándorné
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Nagyon aranyos történet volt. Még mindig szeretem Geronimo könyveit. :-) Ez a történet pont jó volt ahhoz, hogy a nagy sütés-főzés és készülődés közben egy kicsit megálljak és pihenés címén olvassak, Tetszett az a rész, mikor összefognak és segítenek a pórul járt sofőrnek összeszedni a szétszóródott rakományt. Vicces mikor Geronimo csetlik-botlik.

DreamerGirl
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Én nagyon, de nagyon szeretem ezt a könyvet, a Geronimo Stilton sorozatból a legmeghatóbb!
A négy csillag csak azért van, mert egy kicsit túl gyerekes.

dorottya_k
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Ismét egy aranyos könyvecske volt ez. Igazán zűrös karácsonya volt Geronimonak! Kevésbé volt izgalmas, mint az eddig olvasottak, de édes volt és tanulságos.

Chabinho
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Hát ez nem volt túl izgalmas, de azért szeretem Geronimo Stiltont!

AntóniaKrisztina
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Megható, szerethető, és imádom !:) Inkább 12 éveseknek való. ;)

buzaibruno
Geronimo Stilton: Karácsony van, Stilton!

Ez a könyv különösen tetszett (nem vagyok nagy könyvmániás). Nem tudom, hogy lehet hatvan perc alatt elrendezni egy felgyullasztott lakást.

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás