El ​a mancsokkal a kovakőtől! (Ősegerek 1.) 20 csillagozás

Geronimo Stilton: El a mancsokkal a kovakőtől!

Hogy kicsoda Geronimo Stiltonitekus? Hát Geronimo Stilton őse, aki családjával és barátaival Lávapoliszban él. Stiltonitekus kőtáblákra véste bajuszborzolóan izgalmas történeteit. Ismerjétek meg ti is a Pocok Sapiensek életét!
Lávapolisz múzeumából ellopták a felbecsülhetetlen értékű Kovakövet, amely a tüzet és a meleget biztosítja a törzs számára. Geronimo Stiltonitekus nyomozásba kezd, és kideríti, hogy a tolvaj nem más, mint Vezér Agyar, a rettenetes kardfogú tigrisek főnöke! Vajon rá lehet venni a fenevadat, hogy lemondjon értékes zsákmányáról?

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kolibri, Budapest, 2018
122 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634372523 · Fordította: Dobosiné Rizmayer Rita

Paulina_Sándorné P>!
Geronimo Stilton: El a mancsokkal a kovakőtől!

Vissza az őskorba. Szerintem nagyon ötletesen megalkották Geronimo-ék lakhelyét az őskorban. A metró valami fantasztikus. Nem változott semmi, Geronimo mindig pórul jár, csetlik-botlik. Kicsit furcsa volt, hogy dinó húst is esznek. Nagyon aranyos volt Tea velociratorja.

D_Brigi>!

Kedves rágcsálóbarátaim, remélem, értékelni fogjátok ezt a történetet, ugyanis igen nagy fáradtsággal kőbe vésem nektek!

Ősegerek sorozat · Összehasonlítás