Egy ​extraegeres bajnokság (Geronimo Stilton 33.) 32 csillagozás

Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Én amolyan értelmiségi pacák, akarom mondani, pocok vagyok, de mint minden rágcsáló, én is imádom a focit. Lelkes drukker vagyok…igazi úriegér szurkoló, mert számomra a sport bátorságot, tisztességes játékot és barátságot jelent!

Alexandra, 7630, Pécs, Üszögi-kiserdő utca 1., 2013
118 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632972824 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Larry Keys
Alexandra, Pécs, 2011
128 oldal · ISBN: 9789632972824 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs, 2010
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632972824 · Illusztrálta: Valeria Turati

CsakSimánDorka>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Ezt az apjuk olvasta fel, szóval nem igazán milyen volt valójában. Bár igazából nem az a lényeg, hogy nekem tetsszen a könyv, hanem, hogy a fiúknak. Nekik pedig nagyon tetszett, hiszen foci van benne, na meg nyomozás. A nagyobb fiam nagyon nagy átéléssel mesélte, hogy miről is szól, és hogy mennyire tetszett neki. Talán az volt az első olyan könyv, amiről magától kezdett el nekem mesélni. Ez pedig csak jót jelent!

Bővebben:

Zsuzsanna_Makai>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Maradjunk annyiban, h Trappolát már akkor felrúgtam volna, leûvöltöttem volna, és hazazavartam volna, amikor megtalálom a kiborult mézet a ruháim között. A többi húzását nem már nem tudtam kezelni, nekem ott ment el ez a sztori.
A másik a meccsen volt. Piros lapot kapott Geronimo, de nem történt semmi extra, folytatta a játékot…

vudura06>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Ez egyike azon GS könyveknek, amit annyira nem szeretek. Trappolát egyszerűen nem bírom elviselni. Idegesítő, undok, beképzelt és már már gonosz. :(
A könyv pozitívuma a foci ami mondjuk annyira nem érdekel viszont gyerekeknek olyan szempontból nagyon jó, hogy megmutatja a játék szabályait valamint h milyen fontos a sportszerűség.

bookworm1227>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Ez az egyik legjobb eddig, megmosolyogtatott és lekötött. Megkaptam, amit vártam.:)

booksaremyworld>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Az egyik legjobb Geronimo-s könyv,nagyon szeretem,mert vannak benne vicces jelentek és mert jobban lekötött,mint az eddigiek.:)

Angieolvas P>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Komolyan mondom sajnálom Geronimot. Mindig kicsesznek vele a többiek…Trappola szinte már gonosz és ez már túlzás, amit Stiltonnal tesz. Amúgy nem volt rossz kis történet.

dorottya_k P>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Remek kis könyv, igazán humoros, a végén pedig sok érdekes információt tartalmaz a foci világáról.

zamil>!
Geronimo Stilton: Egy extraegeres bajnokság

Ez egy jobban sikerült Geronimo rész, kevesebb a nyavajgás, és végre a téma is kicsit más.

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás