Egy ​bajuszmeresztő hétvége (Geronimo Stilton 17.) 51 csillagozás

Geronimo Stilton: Egy bajuszmeresztő hétvége

Hogy kicsoda Geronimo Stilton? Hát én vagyok! Be kell vallanom , elég szórakozott pacák, akarom mondani, pocok vagyok, mindig egy kicsit a fellegekben járok…
És most Pinky megint nagy kalamajkába rángatott! Titokban benevezett a világ legőrültebb görkorcsolyaversenyére… Engem! Rémálomba illő hétvégi program! A nagypapám bajuszára esküszöm, alig vártam, hogy visszatérhessek az irodába!

Alexandra, Pécs, 2014
114 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633701751 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs, 2012
118 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633701751 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs, 2011
128 oldal · ISBN: 9789633701751 · Fordította: Kotsis Orsolya

Kiss_Julianna>!
Geronimo Stilton: Egy bajuszmeresztő hétvége

Kedvelem Geronimo Stiltont. Kedves vicces kisegér. Unokámnak vettem elég sokat, pár darab nálam maradt, így kikapcsolódás képpen olvastam. Izgalnas hétvégéje volt hősünknek. Vele izgultam én is. Mielőtt odaadom az unokáknak, a többit is elolvadom. Tetszett, hogy színes, nagy betükkel kiemelt mondatok, szavak is vannak a bájos rajzok mellett. Egy most, önállóan kezdő olvasónak kitűnő élnényt nyújt.

anesz P>!
Geronimo Stilton: Egy bajuszmeresztő hétvége

Azért vontam le egy csillagot, mert nem tetszett az erkölcsi tanulsága. Stilton megnyeri a versenyeket, de mindig egy kerülő, rövidebb úton. Ez még nem is lenne akkora baj, bár igen, de nem is tiltakozik utána a díj és az elismerés, a népszerűség ellen. Ezzel csökkent a népszerűsége a szememben. Ráadásul Pinky is nagy sumák volt. Ebben a részben nem is volt pozitív szereplő ezek miatt. Remélem, a következő jobb lesz, és kiköszörülődik az a bizonyos csorba!

karolka P>!
Geronimo Stilton: Egy bajuszmeresztő hétvége

Humoros, érdekes, olvastatja magát. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer ilyeneket olvasok esti mese helyett, de ezek a sztorik nagyon bejönnek a 8 évesemnek. S közben én is kiválóan szórakozom.

Annamária_Seres P>!
Geronimo Stilton: Egy bajuszmeresztő hétvége

Megint csak egy aranyos történet, ahol megint nyomon követhetjük Stilton csetléseit-botlásait. Vicces, cuki olvasmány.

Chivas >!

Bevallom, én is arról álmodoztam, hogy hazamegyek, belebújok a papucsomba, bekapcsolom a lemezjátszót, bekucorodom a fotelba, zenét hallgatok, és olvasás közben sajtfalatkákat rágcsálok.

10. oldal; Egy nyugodt péntek délután

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás