Cin ​City veszélyben (Geronimo Stilton – Szuperhősök 1.) 20 csillagozás

Geronimo Stilton: Cin City veszélyben

A szuperhősök nem ismernek lehetetlent!
Végre itt vannak! Szuperhatalmukkal megvédik Cin Cityt a Csatornatöltelékek Bandájától. Legyőzhetetlenek, mert ők a… szuperhősök!
Különleges fegyverekkel felszerelkezve négy csatornapatkány fosztogatja Cin Cityt. A szuperhősök egészen a városi csatornahálózat mélyéig követik őket, ahol Belzebub Bon Bon és a Csatornatöltelékek Bandája arra készül, hogy egy gigantikus méretű lézerfegyver segítségével Cin City minden lakóját elűzzék. Vajon sikerül-e hőseinknek megállítani a Csatornatöltelékek Bandáját?
Geronimo Stilton legújabb sorozatában öt szuperegér: Szupercin, Galilea Bukta, Jo-Jo, Kék Hölgy és Magnum kalandjait meséli el…

Alexandra, 7630, Pécs, Üszögi-kiserdő utca 1., 2013
188 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632979311 · Fordította: Túri Zsuzsanna
Alexandra, Pécs, 2012
188 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632979311 · Fordította: Túri Zsuzsanna · Illusztrálta: Giuseppe Facciotto

egy_ember>!
Geronimo Stilton: Cin City veszélyben

Inkább fárasztó, mint szórakoztató. Vajon hány bőrt lehet lenyúzni egy egérről?

Henczy005>!
Geronimo Stilton: Cin City veszélyben

A fiam beleszeretett! Azóta ezt a sorozatot keresi mindenhol, és beletemetkezik a részekbe. Fürdés során folyamatosan mesél, hogy ki mit csinál/csinált! :-) A tesójának is lelkesen olvasott fel belőle. Kell ennél több? :-)

zamil>!
Geronimo Stilton: Cin City veszélyben

Kötelező volt megvenni, mert vágytak rá a gyerekek. Tényleg a sokadik bőr már ebből a Geronimos kategóriából, de szuperhősös még nem volt. Nem is lett az igazi, nem lettek jó hősök kitalálva, olyan összecsapott lett az egész, olyan kellett egy ilyet is írni hangulatú.
Igaz első rész és mondjuk úgy ismerkedős, de nagy reményeket nem fűzök a folytatáshoz.

AranyCsillag>!
Geronimo Stilton: Cin City veszélyben

Nem igazán tudom csillagozni… olvastam már Geronimo könyvet, de ez közel sem tetszett… ennél sokkal jobbak az egyszerű történetet elmondó mesék.

Geronimo Stilton – Szuperhősök sorozat · Összehasonlítás