Boldog ​karácsonyt, New York! (Geronimo Stilton – Mulatságos történetek 20.) 21 csillagozás

Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Világjáró Vilmos nagyapám óriási meglepetéssel készült a családnak: New Yorkban ünnepeljük a karácsonyt! Repülőre ültem hát, ám egy szerencsétlen véletlen folytán végül egy titokzatos idegent kergettem a hatalmas város utcáin. Bajuszdermesztő, havas kaland volt!

Eredeti cím: Inseguimento a New York

Eredeti megjelenés éve: 2007

Kolibri, Budapest, 2022
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634379805 · Fordította: Varsányi Szabolcs

csakegyluca>!
Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Kellemes karácsonyi történet. New York mindig is az egyik kedvenc városom volt, még úgy is, hogy eddig nem jártam ott. Viszont ezzel a könyvvel meglátogathattam egy napra, méghozzá karácsonykor! Jó hangulatú, kikapcsolódást nyújtó regény. Mindenkinek ajánlom

Kinga0>!
Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Nagyon kis aranyos történet, kisgyerekeknek nagyon jó lehet, mert az illusztrációk szépek, és maga a történet játékos és egészen drámai is. Egy kis szerencsétlenség történt Geronimo bőröndjével, ugyanis összekeverte egy A. Smith nevű hölgy bőröndjével a sajátját. Ebből indulunk ki, és lesz egy gyönyörű befejezés is. Nosztalgiáztam egy jót, szuper volt!

Kolibri, Budapest, 2022
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634379805 · Fordította: Varsányi Szabolcs
Alexia28>!
Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Ez az első ilyen rövid Geronimo Stilton könyvem, de nagyon tetszett. Aranyos kis történet és gyerek szemmel nézve, hogy nekik készült; hasznos információk vannak benne. Még én is csak néztem, milyen jól megszerkesztett, aranyosan megírt gyerekkönyv. Ha lesz gyerekem, biztosan venni fogok neki néhány ilyen könyvet.

Dia20646 P>!
Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Geronimoval szépen végigjárhatjuk ebben a kötetben New York város nevezetességeit. Sok információval ismerkedhetünk meg.
Szépek az illusztrációk, igazi téli hangulatot idéz.
Utikönyvnek is beillik és a gyerekek nyelvén mondja el, jól érthetően, térképpel kiegészítve.
A kalandos kirándulás után pedig egy karácsonyi vacsora vár Geronimora.

Sydávidra29>!
Geronimo Stilton: Boldog karácsonyt, New York!

Már kezdek rájönni arra, hogy minden részben van valami kattanása Geronimonak. Ebben a történetben is volt egy visszatérő mondat, ami vagy 10-szer elhangzott. Frappáns kis történet volt, de számomra nem okozott meglepetést, hogy mi történt. spoiler Elnézést kérek azoktól, akik nem szeretik a spoilereket, de ezt ki kellett írnom magamból. Itt a spoilermentes változat: Egy eseménydús történet, telis-tele fordulatokkal amik számomra kiszámíthatóak voltak. Olyanoknak ajánlom, akik nem figyelnek oda a képekben rejlő részletekre és természetesen a fiatal gyermekeknek! :) Továbbá még, nagyon tetszett benne az, hogy minden helyszínhez írt valami érdekességet.

Mariann_Czenema P>!

A hó ugyanúgy hullott odahaza, mint itt, New Yorkban. Pontosan ugyanúgy.
Ami igazán számít, az nem változik. Bárhol is éljünk, ugyanúgy dobban a szívünk, és csupán egyetlen dologra vágyik: boldogságra.

Geronimo Stilton – Mulatságos történetek sorozat · Összehasonlítás