Amerika ​felfedezése (Geronimo Stilton – Képregények) 11 csillagozás

Geronimo Stilton: Amerika felfedezése

Sziasztok! Geronimo Stilton vagyok, a Rágcsáló Hírek főszerkesztője. Szívesen mesélek nektek magamról és az Egér-sziget többi lakójáról, valamint küzdelmeinkről a fondorlatos kalózmacskák ellen.
Ezek az egérfogók állandóan azon mesterkednek, hogy a múltba visszatérve megváltoztassák a történelem menetét. Most éppen 1492-be mennek, Spanyolországba, ahol Kolumbusz Kristóf, a híres tengerész arra készül, hogy az óceánon nyugat felé hajózva jusson el Indiába, és bebizonyítsa hogy a Föld gömbölyű.

Cartaphilus, Kistarcsa, 2010
48 oldal · ISBN: 9789632661544 · Fordította: Kotsis Orsolya

buzavirág P
Geronimo Stilton: Amerika felfedezése

Képregényben is jó olvasni Geronimo kalandjait. Most Amerika felfedezése a cél a szokásos macska banda társaságában, ahol a nyomozás mellett a gyerekek megtanulhatnak pár apróságot Kolumbusz útjáról.

vudura06

Imádtam ezt is, mint majdnem az összes többi Geronimo Stilton könyvet is :D
Tetszett benne a történelmi szál és hogy ennyi kép van benne :D
Mi más is lehetne egy képregényben :D

zamil
Geronimo Stilton: Amerika felfedezése

Ez igen szép képregényes könyv, ahol már a jól ismert karakterekkel olvashatunk egy történetet. Maga cselekmény is főnyeremény a gyerekeknek. Amerika felfedezése, időutazás, tengeri hajózás, mi kell még. Viszont kicsit aránytalanan a történet, inkább szól a hajóútról és az ottani kalamajkáról, mint magáról Amerika felfedezéséről, talán elfért volna még pár oldal és, akkor kerekebb az egész.