A ​nevem Stilton, Geronimo Stilton (Geronimo Stilton 1.) 96 csillagozás

Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Hogy kicsoda Geronimo Stilton? Hát, egy igen szórakozott pacák, pontosabban pocok, aki mindig a felhők fölött jár… Egy kiadó vezetőjeként dolgozik, de igazi szenvedélye az írás. Rágcsáliában, Egér-sziget fővárosában minden műve bombasiker. Nem olvastad még őket? Pedig igazán mulatságos történetek: könnyebbek, mint a mozzarella, kívánatosabbak, mint az edami és ízesebbek, mint az érett parmezán…

Eredeti cím: Il mio nome è Stilton, Geronimo Stilton

Eredeti megjelenés éve: 2000

Alexandra, Pécs, 2017
118 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633694916 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Larey Keys
Alexandra, Pécs, 2011
112 oldal · ISBN: 9789633694916 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Mac Mouse
Alexandra, Pécs, 2006
118 oldal · ISBN: 9633694914 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Mac Mouse

Ferger_Jolcsi P
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Már nagyon sok Geronimo kötetet olvastam, de valahogy eddig ez a történet nem akadt a kezeim közé. Ami azért furcsa, mert ebben olvashatunk a kezdetekről, Geronimo és az általa képviselt történet bemutatásáról. Bár már ismertem Geronimo világát, mégis nagyon jó volt elolvasni ezt a kezdő kötetet.

Camelia
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Mit lehet egy Geronimo Stilton könyvre mondani??
Fantasztikus színes, könnyen olvasható könyvecske. Ami tele van képekkel, kalandos. És minden gyerek kivétel nélkül élvezi. :)

Paulina_Sándorné P
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Kedvelem Geronimo esetlenségét. Könnyed olvasmány. Élveztem a rajzokat a történethez. A szereplők aranyosak.

Szelén P
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Unokahúgomnak olvastam, aranyos bájos kis könyvecske: És egyben egy mese egy egérről, akit csendes nyugodt életet kíván élni, szereti a komolyzenét, végzi a munkáját, de betoppan az életébe egy segéd(lány) aki alaposan felforgatja az életét, ami ellen eleinte veszettül tiltakozik, majd egyszer csak kénytelen bevallani, jól érzi magát egy szilveszteri bulin, hangos rockzene szól, a ruhatárát lecseréli ezek után, illetve az irodája is jelentősen átalakul.
A könyv legfőbb érdekessége, hogy tarka, színes. Telistele rajzokkal, színes betűkkel, kacskaringós mondatokkal.
Az olvasás megszeretéséhez szerintem kiválóan alkalmas.

Alexandra, Pécs, 2006
FreeAngel
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Egynek elment; kétségkívül helyes, aranyos, ötletes kis történet és egyedi formába van öntve szó szerint: a betűk formája és váltakozó színe is spécivé teszi, de engem annyira nem ragadott meg. Nyilván nem tartozom a célközönségbe.. :)

bookworm1227
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Az disztés az, ami a legjobban tetszik ezekben a könyvecskékben. Jó érzés velük nosztalgiázni, emlékszem, hogy kiskoromban sokat néztem ezt a mesét.:)

kolika

Szuper!
A könyvtárunkban keresgéltem olyan könyv után, ami kisfiam is olvashatna már egyedül, azt remélve, hogy felkeltem, s nem elveszem a kedvét az olvasástól. A könyvtárosnő javasolta a Geronimo könyveket, s így egyet haza is vittem. Jelentem: teljesen elégedett vagyok. Kisfiam gyorsan kiolvasta, többször is, s ő nyaggatott, hogy vigyem vissza, s hozzak újabbakat (meg is tettem!). Mielőtt visszavittem kíváncsiságból én is kézbe vettem, s gyorsan végigolvastam.
Jókat nevettem, tetszenek a színes rajzok, a bravúros nyomtatási kép. A történet is elég izgalmas ahhoz, hogy a kisebb gyerekek érdeklődésére számot tartson.

MesóTesó
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Mindenkinek meg kell ismernie Geronimót. Ebben a könyvben megtehetjünk! Sőt még a segédjét is megismerjük! Eseménydúsan meséli el Geronimó Stilton az átlagos, néha nehéz napjait. :)

rita_66
Geronimo Stilton: A nevem Stilton, Geronimo Stilton

Szeretem. Ennyi év után is :)
Nagyon bírom ahogy három hónapot felölel a könyv, de annyi minden történik benne, mint öt év alatt :P

Prizinc

Megpróbálok mindig őszinte lenni. Ezúttal az is leszek.

94. Oldal

Pötty_lány

Soha nem lehet visszafelé menni, még akkor sem, ha azt szeretnénk.

Szelén P

Körülbelül kétezer volt feszültségű áram futott végig a bundámon, majd ahogy belekapaszkodtam Pinkybe, hogy talpon maradjak, még egy jó adag narancssárga festéket is kaptam az orromra.

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás