A ​madridi tolvaj (Geronimo Stilton – Mulatságos történetek 9.) 22 csillagozás

Geronimo Stilton: A madridi tolvaj

A madridi Prado Múzeumból elloptak egy felbecsülhetetlen értékű festményt. A bűntény napján jómagam is épp a spanyol fővárosban tartózkodtam. Bár rettentő ijedős pacák, akarom mondani, pocok vagyok, Cincogó barátommal, Trappyval és Benjaminnal a tolvaj nyomába eredtünk. Őrületes hajsza volt!

Eredeti megjelenés éve: 2017

Kolibri, Budapest, 2021
Kolibri, Budapest, 2020
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634376668 · Fordította: Dobosiné Rizmayer Rita

Edina79>!
Geronimo Stilton: A madridi tolvaj

Annyira jó volt újra gyereknek lenni!!!!
Aranyos történet volt. Mivel még nem jártam Madridban,így a leírásokat kimondottan szerettem. :-)

Párduc50 P>!
Geronimo Stilton: A madridi tolvaj

Be kell valljam, nem tetszett. Egyedüli erénye, hogy sok mindent bemutat Madridból. A történet idegesítő, a szóhasználat kicsinyítő képzői nagyon bugyutának tűnnek számomra. Külön rémesek a színes betűkkel írt cirkalmas szavak, amiket alig lehet elolvasni. Gyermekemnek nem ajánlanám.

Dia20646 P>!
Geronimo Stilton: A madridi tolvaj

Nagyon aranyos volt ez a történet is, bár ezen nem nevettem annyit, mint a többin szoktam. Talán most kevesebb vicces jelenetbe keveredett Jeronimo és Trappola sem szerepelt. Aranyosak voltak Jerominoék és most néhány új szereplőt is megismerhettünk. A madridi történet egy kis ismertetőt is ad a város nevezetességeiről, ami még egy felnőttnek is hasznos információkat tartalmaz, ha nem ismeri valaki Madridot, ha még nem járt ott. Nekem legalábbis nagyon tetszettek ezek a részek is.

Geronimo Stilton – Mulatságos történetek sorozat · Összehasonlítás