A ​kanális királynőjének különös esete (Geronimo Stilton 40.) 23 csillagozás

Geronimo Stilton: A kanális királynőjének különös esete

Mint mindig, Cincogó barátom most is egészen hihetetlen ügybe rángatott bele. Egy nap szörnyű bűz árasztotta el Rágcsáliát. Senki sem tudta, honnan jön, és mi okozza. Hogy megoldjuk a rejtélyt, Cincogóval alászálltunk Rágcsália csatornarendszerébe. Kiderült, hogy harcos patkányok csapata készül megszállni a várost. Lejutni könnyű volt a csatornapatkányok közé, ám a hazaúttal akadt egy kis gondunk…

Alexandra, Pécs, 2014
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632977577 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Larry Keys
Alexandra, Pécs, 2011
120 oldal · ISBN: 9789632977577 · Illusztrálta: Larry Keys

penzesliza P
Geronimo Stilton: A kanális királynőjének különös esete

Nagyon régen olvastam már Geronimo Stilton könyvet, és tegnap ki is vettem hét darabot. Ezzel a könyvvel kezdtem.
Szerintem egy nagyon aranyos könyv, kisebbek jobban olvassák, mint a nagyon, de szerintem ha valaki a kezébe veszi és elolvassa, nem csalód benne:) Nagyon jó kikapcsolódás, és még tanító jellege is van:)

Paulina_Sándorné P
Geronimo Stilton: A kanális királynőjének különös esete

Érdekes mese volt, sokat mosolyogtam szegény Geronimón. Mulatságos egy pocok. Jó volt a történet, érdekesek ezek a patkányok. Találékonyak, bár nem gondoltak mindenre – a napfény szerencsére segített Geronimó-éknak.

loci93 I
Geronimo Stilton: A kanális királynőjének különös esete

Hát ez aztán egy nagy katyvasz volt. Kifejtem:
1. Ötlettelenek a szereplők. spoiler
2. Lényeges kérdések megválaszolatlanok maradnak a könyv végére is. spoiler
3. Egyes szereplők változnak meg pillanatok alatt. spoiler Azt már csak mellesleg említem meg, hogy mindenki életképtelenül viselkedik.
4. Egy pillanat alatt minden megoldódik. spoiler
5. Az amúgy fontos témát, amit felvillant borzalmasan tálalja. spoiler
Lehet kifogás, hogy ez csak egy gyermekkönyv. Igen, az, de ettől még nem kell teljesen dilettánsnak lennie. Szóval ez az iromány jó esélyekkel indul idén a legrosszabb könyveknek járó díjakért.

Ezt a könyvet azoknak ajánlom, akiket még ezek után sem sikerült elrettenteni az olvasástól. De nem tudom ajánlani azoknak, akik egy valamire való olvasmányt keresnek.

E könyv elolvasása nekem 48 percet vett igénybe.

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás