A ​kalózmacskák hajója (Geronimo Stilton 13.) 48 csillagozás

Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Be kell vallanom, hogy elég szórakozott pacák, akarom mondani, pocok vagyok, mindig egy kicsit a fellegekben járok… Egy kiadó vezetőjeként és főszerkesztőjeként dolgozom, szenvedélyem az írás. Itt, Rágcsáliában, Egér-sziget fővárosában a könyveim mind bestsellerek! Nem olvastátok még őket? Pedig igazán mulatságos történetek: könnyebbek, mint a friss mozzarella, kívánatosabbak, mint az edami, és ízesebbek, mint az érett parmezán… Igazán bajuszemelő történetek, szavamra mondom!
Hallottatok már valaha a rettegett Fekete Kalózról? Nem? Ó, milyen szerencsések, vagytok! Tengerek réme, minden egér rémálma ő. Mondjátok, miért éppen nekem kellett a hajóján raboskodnom, a biztos halálra várva? Álmomban sem gondoltam volna, hogy ehhez fogható kalandban lesz részem…

Tagok ajánlása: 8 éves kortól

Alexandra, 7630, Pécs, Üszögi-kiserdő utca 1., 2013
118 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633700389 · Fordította: Kotsis Orsolya · Illusztrálta: Larry Keys
Alexandra, Pécs, 2011
126 oldal · ISBN: 9789633700389 · Fordította: Kotsis Orsolya
Alexandra, Pécs, 2006
118 oldal · ISBN: 9633700388 · Fordította: Kotsis Orsolya

Ferger_Jolcsi P>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Ebben a kötetben ismét izgalmas kalandok elébe néznek Geronimoék. Ellátogatnak egy távoli vándorló szigetre, amiről kiderül, hogy spoiler
Geronimoék kalóz macskák fogságába esnek, ahonnan csak nagy nehézségek árán sikerül kikeveredniük. A történet vége, amikor hazatértek Rágcsáliába, nagyon tetszett. :)

Paulina_Sándorné P>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Végre feltűntek a macskák. Valahogy minden résznél várom, hogy legalább egy előkerüljön. Most jött egy hajónyi. Szegény Geronimo-ra megint rájárt a rúd. Amennyit ennek a pocoknak ki kell állnia! Kaland volt a javából, kalózokkal és kinccsel együtt.

zamil>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Ez egy jó rész végre a történet is erős, és ami nagyon fontos vannak benne macskák. Kicsit a világ történelmébe is beavat minket, és megemlíti az egerek és macskák közti háborút. Kár, hogy ritka az ilyen Geronimo, ahol nem csak egy történetről van szó.

Futtetenne I>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Jópofa, humoros, gyerekbarát minden szempontból. Kellemes meglepetés volt! :)

flicki45>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Szeretem a könyv illusztrációit. Könnyű olvasmány a gyerekeknek.

Chabinho>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Mindig is szerettem a kalózokat, de ezek a kalózok nagyon gonoszak voltak. De azért ez is egy Geronimo volt, szóval élveztem.

tollnerada>!
Geronimo Stilton: A kalózmacskák hajója

Néha sajnos elkalandoztam, nem kötött le úgy mint az ez elötti, de azért jó volt. Tetszenek, hogy a különböző szavak más színekkel, más formákkal vannak írva.

Papp_Fanna8>!

Az egérszív mindig bátor
és szabad!
Bátorság, egerek!
Semmi sem oly meredek,
hogy meg ne próbáld!

Papp_Fanna8>!

Ha vitorlást látsz a tengeren,
reszkess, mert hajónk közeleg!
Ha egy csizmás macska nyávog éktelen,
reszkess, mert kalóz közleleg!

Geronimo Stilton sorozat · Összehasonlítás