A ​bátor lovag (Időutazás négy keréken 2.) 21 csillagozás

Geronimo Stilton: A bátor lovag

Vajon hogy nézett ki egy lovagvár? Mivel töltötte idejét a vár ura? Kik vettek részt a lovagi tornákon? Megtudhatjátok, ha elkísértek bennünket a titokzatos középkorba. Ismerkedjetek meg Artúr de Picy gróf úrral, a bájos Parenyica grófkisasszonnyal és a rettenthetetlen lovagokkal!

Kolibri, Budapest, 2019
160 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634375029 · Fordította: Túri Zsuzsanna

_Tazi_ P>!
Geronimo Stilton: A bátor lovag

Mint mindig, most is nagyszerűen szórakoztam Geronimóék újabb történetén. Szórakoztató keretek között lehettem „tanúja” egy lovagi tornának. Emellett imádom, hogy Trappola mindig valamilyen pácba keveri Geronimót, majd ő maga jókat mulat. Bár ez „csak” egy mesekönyv, számomra ez a sorozat mindig visszaadja az adott kor hangulatát.

Dia20646 P>!
Geronimo Stilton: A bátor lovag

A Geronimo Stilton történetek általában nagyon jók, ahogy ez is. Egy kedves pocok és rokonsága ismét kalamajkába keveredik: most egy középkori időutazás során. A legfélősebb, a legügyetlenebb kapja a legnehezebb feladatot, amit gyakorlással és egy kis külső segítséggel tökéletesen meg is old.
Aranyosak az illusztrációk, nagyon jók a történelmi jegyzetek, amelyek bemutatják a középkori élet mindennapjait és érdekességeit. Aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik, annak bátran ajánlom.

btunde P>!
Geronimo Stilton: A bátor lovag

Kicsit nehezen kaptam el a fonalat, de aztán már nagyon élveztem. Remélem lesz még hozzá szerencsém. A fiam nagyon kíváncsi a régi dolgokra, és ebben tényleg röviden, tényleg a lényeg van az adott korról. Igazán szuper!

XX73>!
Geronimo Stilton: A bátor lovag

Kezdő olvasók számára ideális választás. Könnyű a szöveg, szépek a képek. Információdús és izgalmas. És ki tudna ellenállni egy időutazásnak?

caledonia_konyvvara P>!

Olyan FEHÉR lettem, akár a mozarella teliholdkor.

caledonia_konyvvara P>!

Ezer középkori kockasajtra, már megint MAXIMÁLIS PONTSZÁMOT kaptam…

Időutazás négy keréken sorozat · Összehasonlítás