A ​szerelem szépsége (A fájdalom szépsége 3.) 87 csillagozás

Georgia Cates: A szerelem szépsége

Jack McLachlan álmában sem merte volna remélni, hogy ennyire elégedett lehet. Minden eddigi vágyát és kívánságát megvalósulni látja végső és örökre szóló társában, Laurelyn Prescottban. Az élet csodálatos kedvese oldalán, az esküvő utáni mámornak azonban vége szakad, mert jelenlegi boldogságukat beárnyékolja a férfi sötét múltja. Jack meg akarja védeni Laurelynt, de képtelen megóvni a lányt előző élete árnyaitól, mivel a tegnap bűnei újra meg újra visszatérnek, és kísértik a férfit. Megtalálhatják-e az örök boldogságot az ő múltjával?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633999813 · Fordította: Felföldi Edit

Laurelyn Prescott · Jack Henry McLachlan · Margaret McLachlan

Ács_Milán>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Nagyon vártam és örülök neki, hogy a sorozat befejező része magyarul is megjelent. A borító gyönyörű, viszont egy kis üröm az örömben, hogy egyáltalán nem passzol az előző két rész borítójához.
És akkor a történetről… ez most nekem egy kicsit sok volt… vagy kevés… nézőpont kérdése. Amennyire szerettem főszereplő párosunkat az első két részben, most annál többször voltak számomra idegesítő megnyilvánulásaik. Úgy gondolom, hogy túlságosan szexcentrikus lett ez a befejező rész. Nincs semmi baj azzal, ha több forró és lepedőszaggató jelenet van egy könyvben, ha mellette vannak olyan cselekmények is, amelyek ezeket kompenzálják és mondhatni, a szexen kívül más is történik. Hát itt nem igazán találtam meg a mást.
A befejezés… bármennyire a HE-t szeretem, most ez is egy kicsit sok volt, túl „cuki”, túl „rózsaszín”. Szokták mondani, a kevesebb néha több…
Ettől függetlenül, aki olvasta a sorozat eddigi részeit, a befejező részt se hagyja ki!

Georgia Cates: A szerelem szépsége

Azt hiszem, hogy én most elveszítettem jó pár agysejtemet.
Teljesen felesleges volt ez a rész, csak dráma, ugyanazok a körök, szex és nulla cselekmény. Megspékelve némi rózsaszín cukormázzal.
Nagy csalódás.

ladydark>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Imádom ezt a sorozatot, erre a részre viszont sajna nem tudok öt csillagot adni.
Kissé ellaposodott a közepétől és nekem már túlon-túl nyálas volt.
Jack Henrie ebben a könyvben elég papucs férjesre sikerült. Valami hiányzott, ami az első két könyvben megvolt.
Csalódtam egy kicsit, de azért volt jópár része ami tetszett is.

kocybaba P>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Az idő megszépíti az emlékeket, és ez milyen igaz, mert nekem úgy rémlett ez a sorozat ennél sokkal jobb, legalábbis az első része biztosan. Pedig úgy örültem, hogy ennyi idő után végre lesz lehetőségem olvasni az utolsó részt is… Csakhogy fürödtem a nyáltengerben. Rendben, friss házasok, és úgy csinálták, mint a nyulak, de ebből később sem vettek vissza. Ezzel szemben a bonyodalom és a tényleges cselekmény gyér lett. Ámbár sokat megtudtam a spoiler, annyira, hogy csak pilláztam. Ahogy azon is, hogy Jack Henry véglegesen átment papucsállatba, Laurelynt meg nem fér a fejembe miért nem lehet a nevén nevezni. Az egyetlen ami mégis a javukra írható és piros pontot érdemelnek érte, hogy kommunikáltak egymással. Nem beszéltek mellé, és ha nógatással is, de elmondták mi a bajuk. Ezenkívül viszont nem túl sok mindent tudok felhozni.
Kívül-belül csudi rószaszín volt.

Georgia Cates: A szerelem szépsége

A második rész nagyon szépen zárult, kíváncsi voltam, azok után mit is tartalmazhat a harmadik kötet.
Szépen megírt sorok, igényes erotika, szívmelengető szereplők, édes románcok és egy-két feszültségfokozó vita. Ám a cselekményben borzasztóan csalódtam. Ez csak egy 360 oldalnyi epilógus volt.
Jack és Laurelyn házassága az elején nem szól másról, csak a fogamzásgátlásról (kezdtem azt hinni, valami felvilágosító könyv lesz, mert annyi megoldást, amit Laurelyn használt, nem sok nő próbál ki, pláne nem ilyen fiatalon.) Egyszer csak fordul a kocka, és jön a babaprojekt. Innentől a sikeres módszerek taglalása következik, majd számtalan aktus, csakhogy összejöjjön az a gyerek.
Úgy éreztem, ennyi erővel egy gyermekvállalásról szóló könyvet is elolvashattam volna.
Ezen túl alig ismertem a karakterekre. Laurelyn egyre irritálóbb lett, Jack meg igazi mamusszá vedlette magát.
Sajnálom a sorozatot. Az első kötet pedig nagyon megfogott.
Ez a borító szebb, igényesebb lett, mint a sorozat első két kötete, és teljesen tükrözi a történetet: rózsaszín.

Hópárduc P>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Valahogy ez a rész, a másik kettőtől eltérően egy kicsit más lett.
Az egész könyv a szexről szól és a baba várásról.
A főszereplők már olykor idegesítőek….
Nem bánom, hogy elolvastam, mert az első két rész tetszett. Bár, már nem mostanság olvastam.

_Leelan_>!

Nem, Nem és nem:
Az első részt annyira szerettem. Olyan különleges volt és a Boros téma is nagyon szépen volt találva.
Az ottani alap, hangulat és bonyodalmak mostanra mind kliséssé, nyálassá és túlzott mennyiségű szexbe torkollott.
Olyan volt, mint egy Alexa Riley könyv, ahol a pasi úgy meg akarja k*félni a nőjét, hogy az azonnal teherbe essen tőle.
Bonyodalom szinte nuku…. azok is mondvacsináltak és unalmasak.
Ahh…
Komolyan elgondolkodtam, hogy eladom ah egész sorozatot emiatt a rész miatt.
Az első rész óta hatalmas zuhanórepülésbe kezdett, és gyorsan be is csapódott egy bazi nagy katyvasz, nyál, és nedveket tartalmazó sz*r kupakot hagyott maga után.

Trice29>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Azt kell mondanom, hogy örülök, hogy vége a sorozatnak, mert a nagyon jó kezdés után a kötetek egyre gyengébbek.
Az első 50 oldal után arra gondoltam, hogy szegény Jack már lassan tütükét hord. Egy erős paliból miért kell egy romantikus papucsot csinálni :o(
A könyv felénél már nehezen tudtam rávenni magam a folytatásra. Annyira untatott. A kémia itt sem okozott még hőemelkedést sem.
Imádom a gyerekeket, de itt még a terhesség a köbön sem okozott boldog perceket, annyira sablonos volt.
Kár érte :o(

Felixa P>!
Georgia Cates: A szerelem szépsége

Amennyire vártam, annyira csalódott vagyok… Messze nem azt kaptam, amire számítottam… Kezdve a borítóval, ami az előzőekhez képest nem üti meg a mércét. A másik, hogy tulajdonképpen nulla cselekményt kaptam. Az viszont tele volt túlfűtött, szenvedélyes aktusokkal. Szex vs cselekmény: 1:0, ami az erotikus lelkemet eléggé simogatta…

Sippancs P>!

– Az élet annyival egyszerűbb, ha egyetértesz velem.

5. fejezet

Sippancs P>!

Érintés. Bizonyos szempontból olyan egyszerű, más szempontból olyan bonyolult.

12. fejezet

ap358 P>!

– Nem tudsz olyat mondani, amitől ne szeretnélek, úgyhogy csak előre, és ne nézz hátra!

Kapcsolódó szócikkek: Jack Henry McLachlan
Sippancs P>!

− Ez történik, amikor az ember világa fenekestől felfordul. Amiről azt hisszük, sosem fogjuk akarni, az lesz a leghőbb vágyunk.

10. fejezet

ap358 P>!

– A jó kompromisszum azt jelenti, hogy kevesebbel is beérem, mint amit igazából szeretnék…

Kapcsolódó szócikkek: Laurelyn Prescott
Sarok_Ildi>!

− (…) Bármi is az, gyorsan elmúlik. Csináltam levest. Van étvágyad?
Laurelyn bólint, anya pedig int a kabinos fiúnak – nekem –, hogy ugorjak.
− Neki levest is eszel, nekem meg még vizet is alig akartál inni – kérem számon durcás kisfiúként.

Sarok_Ildi>!

− Most azonnal eszméletlenre vernélek egy kézitáskával, ha volna egy kéznél.

Sarok_Ildi>!

− Hát persze hogy emlékszem Mr. Breesre. Neki köszönhetem az első operabeli orgazmusomat.
− Most komolyan, L.? Te azt az orgazmust Randall Breesnek tulajdonítod, aki úgy néz ki, mint a hét törpéből az egyik?
− Tudod, hogy értem. Miatta találkoztam a családoddal. Ha nem küldte volna azokat a jegyeket, nem lettem volna veled Sydneyben, amikor Henryt bevitték a kórházba. Miután találkoztam McLachlanékkel, az egész megállapodásunk más irányt vett, ez mindent megváltoztatott. Mr. Breesnek fogalma sincs róla, de nagyon is lehetséges, hogy miatta lettem a feleséged.
− Hűha! Én meg itt egész végig azt hittem, hogy miattam lettél a feleségem.

Sarok_Ildi>!

− Ismerem ezt a számot, de a címe nem rémlik. Várj csak egy pillanatra!
Egy percig hallgatom, aztán beugrik.
− „I Only Have Eyes For You”, de nem tudom, ki énekli.
− A The Flamingos, te kis buta.
− Hát persze, hogy is nem jutott eszembe? Ja, talán azért, mert még az életben nem hallottam róluk. – L. egy zenei zseni. – Hihetetlen hogy egy zenei Wikipediát vettem feleségül. Van valami, amit nem tudsz a zenéről?
− Lehet, de még nem bukkantam rá.