Királyok ​csatája – 5. szám (A tűz és jég dala 6/1.) 15 csillagozás

George R. R. Martin – Landry Q. Walker: Királyok csatája – 5. szám

Bátyja ​távollétében, Deres uraként Bran fogadja az aratási ünnepre érkezett vendégeket, a Stark-ház vazallusait, és eközben döbbenetes értesülésre tesz szert… Királyvárban Sansa imái talán meghallgatásra találnak: egy rejtélyes idegen titkos találkára hívja, azt ígérvén az elkeseredett lánynak, hogy kimenekíti őt. Ugyanitt Tyrion a király segítőjeként tovább szövögeti a szálakat, hogy biztosítsa a Lannister család hatalmon maradását. Aryát pedig – útban észak felé – a Lannisterek fegyveresei ejtik foglyul…

Először egy többkötetes regényciklus, majd egy minden nézettségi rekordot megdöntő tévésorozat, most pedig itt a képregény is. George R. R. Martin hatalmas sikerű fantasy sagáját két kiváló alkotóművész, Mel Rubi grafikus és Landry Q. Walker író ültette át. Akinek tetszettek a könyvek vagy szereti az HBO-sorozatot, az egész biztosan imádni fogja a képregényeket is.

Ez a képregény-gyűjtemény a DYNAMITE Királyok csatája sorozatának 9-10. számát tartalmazza, Mel… (tovább)

Szukits, Szeged, 2019
52 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634975700 · Fordította: Szolga Emese · Illusztrálta: Mel Rubi

Dorina_S>!
George R. R. Martin – Landry Q. Walker: Királyok csatája – 5. szám

Ez a rész nagyon tetszett, csak úgy olvastatta magát. Az illusztrációkkal nagyon meg voltam elégedve, még mindig Tyrion sikerült a legélethűbbre, illetve Sansa. :) Az egész oldalas képet gyönyörűek lettek és nagyon kifejezőek. A képek mellett most megfelelő mennyiségű szöveg található. Jó volt visszazökkenni a királyok csatájába és a Trónok harca világába…még ha egy rövid időre is sikerült.

Victorious>!
George R. R. Martin – Landry Q. Walker: Királyok csatája – 5. szám

Tyrion ilyen zseniális amúgy,mint mikor felmérte a tanácsot.Nem az az idióta akivé tették a sorozat végére.
Igazából erről többet nem nagyon tudok írni.

T_Nona>!

Már nem alszom úgy, mint ifjú koromban. Inkább felkelek, még ha sötét is van, mintsem az ágyban forgolódjak, az elvégzetlen feladatokon rágódva.