Claudia ​és James felforgatják New Yorkot (Rosszcsont ikrek 2.) 3 csillagozás

Geoff Rodkey: Claudia és James felforgatják New Yorkot

A Rosszcsont ikrek újabb kalandba keverednek! Az egész iskola csoportokra bomlik és útra kel, hogy megkapják a Madison Square Garden egy koncertjére az ingyen jegyeket, amelyeket úgy nyerhetnek el, ha elsők lesznek a New York-i kincskeresésen, azonban nem biztos, hogy büszkeségük is túléli a versenyt. Egy újabb kalandos, humoros és észveszejtő történet Geoff Rodkey tollából.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Delfin könyvek

Maxim, Szeged, 2016
300 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632617442 · Fordította: Őri Péter

kellyolvas P
Geoff Rodkey: Claudia és James felforgatják New Yorkot

Nagyon jól szórakoztam a történeten, hangos nevetésre ingerelt a rengeteg a humor, vicces jelenet. James csapata valami szenzációsan béna volt, és ehhez hozzájött még az ikrek apja, aki a hivatalos kísérőjük volt. Pontosan bemutatta, hogyan nem kéne viselkednie egy felnőttnek, amikor 4 gyerek van rábízva. Alapos kritika volt ez a munkájukat túlzásba vivő szülők felé, meg is kapta érte apuka a beosztását.
Imádtam a helyszínt!!! Rengeteg ismerős részlet tűnt fel New York utcáiról, a Central Parkból, közel hozta hozzám a helyi hangulatot. Rengeteg volt mindenhol a turista, ami megnehezítette a feladatok elvégzését a srácoknak, viszont életszerűvé tette az egészet, hiszen versenyt futottak az idővel.
Jó hír, hogy nemrég megjelent a harmadik rész is, ebben elnökválasztás elé nézünk, ideje lesz beszereznem!

Rosszcsont ikrek sorozat · Összehasonlítás