Gyerekjáték (Tini Titánok 1.) 13 csillagozás

Geoff Johns: Tini Titánok – Gyerekjáték

98. KÖTET
TINI TITÁNOK: GYEREKJÁTÉK
Eredeti megjelenés: a Tini Titánok 1-7. részeiben 2003 szeptembere és 2004 márciusa között

Trója lesújtó halála és Az Igazság Ifjú Ligájának feloszlása utána Kiborg szerint itt az ideje visszatérni az alapokhoz – és megreformálni a Tini Titánokat. De vajon a hősök új generációjában – Robin, Superboy, Impulzus, Csodalány – megvan az, ami ahhoz szükséges, hogy túléljék az életveszélyes gyilkost, Halálcsapást?

FLASH 110. szám
Eredeti megjelenés: 1960 januárja

Kölyök Flash eredettörténete. Másodszorra is lecsap a villám, és az ifjú Wally West olyan csodálatos gyorsaságra tesz szert, ami vetekszik bálványa – Flash – képességével.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény Eaglemoss Hungary

Eaglemoss Hungary, Budapest, 2020
200 oldal · keménytáblás · ISBN: 9788381993517 · Illusztrálta: Mike McKone, Tom Grummett, Marlo Alquiza, Nelson

JGabesz>!
Geoff Johns: Tini Titánok – Gyerekjáték

Ha egy recept egyszer bevált, akkor nagy eséllyel kis ráncfelvarrással újra befog. Szóval a kötet valamennyire egy újrahasznosított Az Új Tini Titánok kötet a csapatalakítási korszakból, de legalább kellő tisztelettel adózik az eredeti történeteknek. Adott egy csapat fiatal, akik keresik a helyüket mind az emberek, a szuperhősök és a szárnysegédek világában, és ilyenkor mindig segít, ha az embernek hasonló problémákkal küzdő barátai is vannak. főleg ha elérhető közelségben. Szóval a fő téma, mint úgy általában a Tini Titánok kötetekben, itt is az útkeresés. Az írás kellően jó és élvezetes, tényleg sok elem köszön vissza a klasszikus sorozatból, a rajzolás néhol gyengébbnek tűnhet, nem ez lesz a legszebb kötet a sorban ez biztos. Sajnos a fordítás ismét nem a legtökéletesebb, akadnak furcsa mondatok és egyértelmű félrefordítások, de az a többség olvasható marad. Én szívesen olvastam volna tovább is történetet.

Tini Titánok sorozat · Összehasonlítás