Életre ​szóló ígéretek pároknak 6 csillagozás

Bibliai gondolatok
Gary Chapman: Életre szóló ígéretek pároknak

A népszerű kapcsolati szakértő, Gary Chapman a Biblia ősi bölcsességéből merítve arra inspirálja a párokat, a friss házasokat éppúgy, mint az aranylakodalmukat ünneplőket, hogy őrizzék a szeretet melegét a kapcsolatukban. A bibliaversek és a hozzájuk fűzött gondolatok olyan alapvető, ám gyakran figyelmen kívül hagyott területekre világítanak rá, mint a türelem, a tisztelet, a harag, a megbocsátás, a kommunikáció, a szex, az intimitás, az önzetlenség melyekről minden párkapcsolatban érdemes időről időre elgondolkodni.

Harmat, Budapest, 2016

Gary Chapman: Életre szóló ígéretek pároknak

Szeretetről, imáról, kedvességről, és szexről is szó esik. Ez nem az a könyv, amit gyorsan elolvas az ember. Én is majdnem két hétig lapoztam, de még így is „gyorsnak” éreztem az ütemet. Nem azért mert untatott volna, hanem mert érdemes szerintem minden napra csak egy témát átolvasni lefekvés előtt, hogy legyen időd átgondolni a hallottakat. Nekem biztos az ágyam mellett lesz, és esténként előveszem, hiszen a párkapcsolatom a legnagyobb kincsem, miért is ne ápolnám? :)

Bővebben itt olvashatsz róla:

Milyen_könyvet_olvassak>!

A házasság építőkövei – a jó kommunikáció, egymás megbecsülése, a feltétel nélküli szeretet, a megbocsátás -minden romantikus kapcsolatban alapvetőek.

Milyen_könyvet_olvassak>!

A szeretet és hűség ne hagyjon el téged: kösd azokat a nyakadba, írd fel a szíved táblájára!

PÉLDABESZÉDEK 3,3

Milyen_könyvet_olvassak>!

A „Miben segíthetek?” kérdés a legjobb kiindulópont a szeretet gyakorlásához.