Énekeljünk ​és játsszunk a legkisebbekkel! (Ringató) 6 csillagozás

Gállné Gróh Ilona: Ringató – Énekeljünk és játsszunk a legkisebbekkel!

„Énekeljünk és játsszunk a legkisebbekkel!” – szól a könyv alcíme. A Ringató foglalkozások élményeiből született ez a könyv, amely felnőtteknek íródott. Szülőknek, nagyszülőknek, gondozónéniknek, óvónéniknek. Bőséges gyűjtemény, mindenki talál benne kedvére valót. Belekerült néhány olyan magyar népdal is, amit szívesen énekeltünk a foglalkozásokon az anyukákkal, de talán van, aki azt gondolja: nahát, ez nem gyerekdal! Mégis itt van, mert szerettük, mert szép, mert jó ezeket is elénekelni. CD-segédanyaggal a daltanuláshoz!

Dialóg Campus, Budapest-Pécs, 2012
Dialóg Campus, Pécs, 2011
Dialóg Campus, Budapest, 2009

Cseppke>!
Gállné Gróh Ilona: Ringató – Énekeljünk és játsszunk a legkisebbekkel!

Ajánlom minden kisgyermekes szülőnek, és bölcsődei gondozónőknek! Nekem nagy segítség, hogy le van írva, melyik mondókát, hogyan kell eljátszani. Sokat ismertem belőle, de vannak újdonságok is. Nagyon szuper ötlet a CD is, így meg lehet hallgatni a dallamokat, ha véletlenül nem jut eszünkbe, vagy nem ismertük előtte.

ritusss P>!
Gállné Gróh Ilona: Ringató – Énekeljünk és játsszunk a legkisebbekkel!

A Kerekítő jobban tetszett, ebben sok a szöveg, és idő míg az ember ölében a gyermekkel kihalássza a lényeget. A cd is csalódás volt, hogy csak dallam volt és nem éneklés.