Férfiak ​félálomban 8 csillagozás

Galgóczi Dóra: Férfiak félálomban

Hány ​titkot rejtenek a férfiarcok az utasszállító repülőgépen, Brazília felé tartva? Fölényes mosolyok, fojtott gátlások, a kezdetek tüze és a válaszok kétségei. Tizenhárom élet, egyetlen éjszaka az óceán felett. Olykor álomba merülnek, majd felriadnak, és velük utazunk mi is – nemcsak a gépen, de a sorsukban is. Miért nézi mindenki kétkedve, ha egy apuka marad otthon a gyerkőcöket nevelgetni? Milyen keskeny a határ a gyűlölet és a vonzalom közt, és nyithat-e a világ felé a magába forduló, különc agglegény? Bepillanthatunk a megszállott testépítő, Kristóf, a diplomás feleség mellett kisebbségi érzéssel küzdő Tibor, vagy az anyjáról leválni képtelen Dénes életébe is. A gép leszáll, de az utasokat nem hagyjuk el – továbbgondolhatjuk őket, csakúgy, mint minden férfit. Megfejteni őket valódi kihívás, de a legszebb ajándék is egyben.

Galgóczi Dóra, négy sikeres regény és egy novelláskötet után – Test a lélek börtönében, Felpróbált életek, Megszülethettél volna, Fiatalságra… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Corvina sikerkönyvek Corvina

Corvina, Budapest, 2014
224 oldal · ISBN: 9789631362053

Galgóczi Dóra: Férfiak félálomban

Női ábrándozás arról, milyenek is vagyunk mi, férfiak. Egy hosszú repülőúton az utaskísérő hölgy képzeleg.
Elég érdekes és színes…. mint ahogyan a nők is. A kivitel néhol nem volt meggyőző, de két történet kimondottan nagyon tetszett benne. A „mamakedvence” és a félénk, tartózkodó pasi elképzelt mintája.

robinson P>!

Ha sejtenéd, hogy titkon figyellek, amint alszol, összerándulnának ernyedt tagjaid.

robinson P>!

Neked Móni átlátszó volt, kongó üvegtest, tízwattos izzó sem gyúlt benned a közelében.

robinson P>!

– Hová sietsz úgy, fiam? Le sem diplomáztál! Aranyos ez a kislány, persze, de mégis! Siránkozhatsz majd utólag, hogy jaj, nem is éltél, de akkor már késő lesz – sopánkodott édesanyád, de te nem tágítottál.