Google ​AdWords hirdetések készítése és optimalizálása 0 csillagozás

– avagy hogy érhetsz el komoly sikereket a világ legjobb online hirdetési rendszerével
Gál Kristóf: Google AdWords hirdetések készítése és optimalizálása

Gál ​Kristóf az egyik legtapasztaltabb hazai AdWords szakértő. Már akkor Adwords hirdetésekkel foglalkozott, amikor Magyarországon még szinte alig tudta vlaki, hogy egyáltalán létezik a Google AdWords rendszer.

Mindenképpen úttörőnek számít AdWords témában: elsőként indított magyar nyelvű blogot, magyar nyelvű online tanfolyamot, magyar oktató anyagot és az elsők között szerezte meg a különböző Google minősítéseket. Munkatársaival a Klikkmarketingnél folyamatosan növekvő számú ügyfél Adwords kkját kezel, és így éves szinten 300 millió Ft-nál is több AdWords hirdetési költség sorsáról dönt.

„Kristóf könyve alapmű azoknak, akik önmaguk szeretnének eligazodni a Google AdWords útvesztőiben. Én biztosan kötelezővé teszem azoknak a munkatársaimnak, akik ezzel a területtel kerülnek kapcsolatba munkájuk során. Ésa azoknak is, akik azért felelősek, hogy azokkal az alvállalkozókkal tartsanak kapcsolatot, akik számunkra AdWords fiókot kezelnek.”
Szombati Orsolya, a… (tovább)

Klikkmarketing, Budapest, 2016

Végné Faddi Andrea: Marketing- és reklámtevékenység szervezése 1.
Robin Williams: Tervezz bátran!
Susan Eastman – Douglas Ferguson – Robert Klein (szerk.): Reklámozás és marketing a médiában, kábelen és a világhálón
Al Ries – Jack Trout: A marketing huszonkét vastörvénye
Sas István: Reklám és pszichológia a webkorszakban
Kiss Mariann: Marketing
Don Failla – Nancy Failla: Gyakran feltett kérdések és világos válaszok a Network Marketingről
Papp-Váry Árpád: Márkázott szórakoztatás
Sándor Imre: A marketingkommunikáció kézikönyve