Utódok ​/ Fejvadászok (Gotham City: Ragadozók 5.) 7 csillagozás

Gail Simone: Gotham City: Ragadozók – Utódok / Fejvadászok

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: DC Univerzum

Kingpin, Budapest, 2022
136 oldal · puhatáblás · Fordította: Markó István · Illusztrálta: James Raiz, Dick Giordano, Joe Prado, Robin Riggs, Paulo Siqueira

Darth_Revan>!
Gail Simone: Gotham City: Ragadozók – Utódok / Fejvadászok

Gotham City Ragadozók Utódok/Fejvadászat
Ez meglepően jó lett. Gail Simone írónő eléggé lenyűgözött. Az első történet az Utódok egy négyrészes történetszál volt. spoiler Sokszor nehéz volt követni az eseményeket, mivel azért történtek utalások más DC-s eseményekre. Az eredeti borítókon jelen lévő 1 year latert pl. nem értem. De nem baj. A második történetről – Fejvadászat – először azt hittem, hogy csak két részes. Nem, négy részes ez is. Csak a harmadik, negyedik rész került be. Ahogy elnéztem, az előző két rész másról szólt. Egyébként nem is szúrt ez szemet olvasás közben. spoiler Volt benne egy kis rejtély és misztikum, valamint karakterfejlődés is. Összességében mindkét sztori meglepően jó lett. Izgalmas is volt, drámai is. Valahogy mindent a helyén találtam. Jó lenne még Simone-tól mást is olvasni. Mondjuk a Batgirl sorozatát. Ötös.

Stan Lee – N. Korok – Richard K. Morgan: Fekete Özvegy
Jason Aaron – Noelle Stevenson – CM Punk: Thor: A mennydörgés istennője
Kelly Sue DeConnick – Warren Ellis: Marvel Kapitány: Magasabbra, távolabbra, gyorsabban
Scott Snyder: Batman – A Baglyok Bírósága
Brian Michael Bendis: Fenegyerek 5. – Hatalomátvétel
Jason Aaron: Thor: A mennydörgés istene 1.
J. Michael Straczynski: Az Ezüst Utazó: Rekviem
Brian Michael Bendis: Jessica Jones: Alias 2.
Mark Millar: Kick-Ass – Ha/Ver 2.
Jason Aaron – Brian Michael Bendis – Matt Fraction – Ed Brubaker – Jonathan Hickman – Kathryn Immonen – Kieron Gillen – Steve McNiven – Jeph Loeb – Christopher Yost – Rick Remender – Kaare Andrews: Az Angyalok az X-Men ellen 1-3.