Idézetek 55

krisztin1

– Lehet, hogy ma a folyóban alszom – jegyezte meg csak úgy.
– Csináltál már annál különösebb dolgokat is, úgy gondolom – vágta rá a férje.

Kapcsolódó szócikkek: Alexia Tarabotti · Lord Conall Maccon

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

– Szegény Lady Maccon! A komornyikja gyilkos, az apja áruló, a férje meg akar halni.

Kapcsolódó szócikkek: Sandelio de Rabiffano (Biffy)
krisztin1

– Azt gondoljuk, a léghajót esetleg aljas célokra használták fel.
– Igazán? Milyen csodálatosan pikáns! Kár, hogy engem nem hívtak.

Kapcsolódó szócikkek: Lord Akeldama
krisztin1

(…) az idő akkor is gáncsot tud vetni valakinek, ha annak elméletben a világ minden ideje a rendelkezésére áll.

Kapcsolódó szócikkek: Sandelio de Rabiffano (Biffy)
krisztin1

Semmi sem bosszantóbb egy öntelt vámpírnál, ami, tekintettel arra, hogy ez a természetes állapotuk, sokat elmond a vámpírokról.

Kapcsolódó szócikkek: Alexia Tarabotti
krisztin1

– Ó, őrnagy, maga imád bosszantani, igaz?
– Ez az életem célja, asszonyom.
– Ne legyen szemtelen!
– Én? Álmomban sem.

Kapcsolódó szócikkek: Alexia Tarabotti · Channing Channing
RóbertKatalin I

– (…) még szívügyekben sem kell ostobának lenni.

DarknessAngel

– Csodálatos! – (…) – Tartsd észben a nevét, drágám, kérlek, és majd rendelhetsz még nekem, miután megérkeztünk a szállodába. Örülök, hogy szerinted hasonlít az illatom egy ilyen finomsághoz.
– Te is egy ilyen finomság vagy, drágám.
– Hízelgő.

Kapcsolódó szócikkek: Alexia Tarabotti · Lord Conall Maccon
vklara

– Azt mondtam, a nyitóesten kifejezésre kellene juttatnunk minden irányú támogatásunkat, te pedig visszamordultál.
-Na tessék, ez mindent megmagyaráz. Az egy tiltakozó mordulás volt. – Lord Maccon dacos gyerek módjára fintorgott, miközben Floote megkerülte, és a legújabb gőzvezérlésű, légfuvalló ránctalanítóval fuvallott le róla néhány nem létező szöszt.
– Nem drágám, nem. Határozottan az egyik egyetértő mordulásod volt.
Conall Maccon meghökkent, és meglepetten nézett a feleségére.
– Szent fogsor, feleség, hát hogy tudod ezt megállapítani?

vklara

A helyiség mértani középpontjában egy karmos kád állt – messze túl nagy egy totyogó gyermek részére, Lord Akeldama azonban nem végzett félmunkát, különösen, ha dupla munkát is végezhetett helyette, háromszoros költségen.