Az ​Univerzum mindenben támogat jóskártya 3 csillagozás

Csodák ideje – szemelvények
Gabrielle Bernstein: Az Univerzum mindenben támogat jóskártya Gabrielle Bernstein: Az Univerzum mindenben támogat jóskártya

Ez ​az inspiráló, 52 lapos kártyacsomag spirituális útmutatást nyújt számodra, hogy erőt meríts, amikor lemerültél, támogatást kapj és szinkronba kerülj, amikor elveszettnek érzed magad, biztonságra lelj a bizonytalansággal szemben, öröm járjon át, bármilyen körülmények között is legyél. Most már a te kezedben van. Fogadd el a kártyák által nyújtott útmutatást, gyakorolj türelmet és békét, és bízz benne, hogy az Univerzum mindenben támogat.

Gabrielle Bernstein és Micaela Ezra varázslatos kártyáit a magyar kiadásban külön ajándékkal szeretnénk a kezedbe adni. Bizony, ez itt a Csodák ideje, kedves Csodagyáros, ahogy Gabby is szólít minket!
Meggyőződésünk, hogy a kártyákkal való munkát tökéletesen kiegészítik azok a fontos gondolatok, amelyeket Gabby Miracles now (Csodák ideje) című könyvéből gyűjtöttünk össze számodra. Olyan részeket válogattunk, amelyek leginkább támogatnak abban, ami a kártyák fő célja: hogy mi magunk teremtsük a csodát. Hogy miként? Leginkább azzal,… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2022
88 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632916064 · Fordította: Tutor Krisztina · Illusztrálta: Micaela Ezra
Bioenergetic, Budapest, 2020

Ninácska P>!

A támadás, a fájdalom, a félelem, az ítélkezés és az elkülönülés bármely formája csupán segélykiáltás.

Ninácska P>!

Ahányszor másokhoz hasonlítod magad, csak ismételd ezt a mondatot: A fény, amelyet bennük látok, saját belső fényem tükörképe.

Ne hasonlítgass!

Ninácska P>!

Egyszer hallottam, ahogy egy ismert üzletember és jógi, Russell Simmons azt mondta: „Régen azt gondoltam, hogy a feszültségnek és az álmatlanságnak köszönhetem a sikereimet, pedig a csend volt az, amitől bármiben is jó lettem. Amikor elnyújtod a csend pillanatait, akkor vagy képes gondolkodni és tanulni.”

A siker kulcsa a nyugalom

Kapcsolódó szócikkek: csend
Ninácska P>!

A csodák tanítása szerint: „A titokban nem az a félelmetes, amit rejt, hanem az, hogy titok.” Nem az a kérdés, mit rejtegetünk, hanem az, hogy miért nem akarunk foglalkozni vele.

Ninácska P>!

Ha a tojáshéj kívülről repedt fel, akkor betörték. Ha viszont belülről, akkor új élőlény született.

Nézz szembe az igazsággal!

Ninácska P>!

A megbocsátás nem egy alkalmi cselekedet, hanem állandó hozzáállás.
(ifj.Dr. Martin Luther King)

Kapcsolódó szócikkek: megbocsátás
Ninácska P>!

A valódi gyógyulás akkor jön létre, ha megengedem magamnak, hogy megéljem a mélyen eltemetett érzelmeimet.

Ninácska P>!

Nem kérek elnézést a vágyaimért, és hiszem, hogy amire összpontosítok, az növekedni fog.

Ninácska P>!

A szeretet energiájára hangolódva megkapom a megfelelő szavakat, hogy megszólaljak, a kellő együttérzést, hogy megbocsássak, és elég erőt ha elveszettnek érzem magam.

Ninácska P>!

A nehézségekben mélyebb értelmet és személyes fejlődési lehetőséget találok.